Únorová akce! Doprava ZDARMA na vše až do zaplnění kapacity!

Doprava a montáž nábytku

Již od začátku existence naší firmy Majstrštych klademe velký důraz na skutečně osobní přístup a plnohodnotný servis našim zákazníkům. Kromě samotné nabídky a možnosti osobní konzultace při objednání je také velmi důležitá otázka, jakým způsobem náš nábytek k zákazníkům "dostat".

Pokud pomineme osobní odběr v naší výrobě, tak se nabízí různé dopravní společnosti. Pro menší výrobky je to skutečně vhodná volba vzhledem k časovým i finančním nákladům takové dopravy.

Pro nadměrné a často velmi těžké výrobky typu masivních jídelních stolů, postelí či TV stolků je však tato doprava již dost komplikovaná. Ve výrobě je nutné zajistit kvalitní zabalení na paletě a naložení vysokozdvižným vozíkem.

Nevýhody při využití externího dopravce

Zde bohužel nastává hlavní kámen úrazu při dodání zákazníkovi. Řidič dopravní společnosti totiž tuto mnohdy přes 100 kg vážící paletu prostě vyloží před domem a tím to pro něj končí. Zákazník pak musí celý balík rozbalit před domem a postupně s něčí pomocí stěhovat do bytu či domu.

V případě doručení do větších měst je pak takové vyložení na ulici doslova černou můrou. Relativně běžnou věcí u nadměrných zásilek je pak jejich větší či menší poškození, ke kterému nejčastěji dochází při překládkách mezi depy dopravce.

Proč dopravu od Majstrštych?

U nás však máme pro rozvoz nábytku připraveno vlastní rozvozové auto, které všechny neduhy dopravních společností eliminuje. Nakládku i vykládku máme pod kontrolou a nábytek je během přepravy dobře ukotven.

doprava-majstrstych

Doprava k zákazníkům je plánovaná tak, aby auto bylo ideálně co nejlépe vytížené, tedy jelo ideálně zaplněné a šetřilo tak finanční náklady i životní prostředí.

Vše funguje tak, že po dokončení výroby je zákazníkům, kteří si objednali naši dopravu, navržen termín dovozu. V případě, že tento termín nevyhovuje, tak následuje náhradní termín nejčastěji v horizontu 1-2 týdnů dle místa dovozu. Zákazníkům je následně oznámen předběžný čas příjezdu našeho auta, přičemž během cesty je čas upřesněn telefonicky našimi pracovníky. 

Po příjezdu nábytek vyložíme až do bytu či domu. Jestliže se zákazníci necítí na montáž, tak rádi pomůžeme a montáž provedeme přímo na místě bez jakéhokoliv příplatku. Vše je během pár minut hotovo bez jakéhokoliv stresu s doručením, vykládkou či montáží.

Jsme přesvědčení, že vlastní dovoz a montáž nábytku je jedním z důležitých parametrů rozhodování, u jaké společnosti si pořádný jídelní stůl či jiný nábytkový majstrštych objednat. Kvalitní masivní nábytek v hodnotě několika desítek tisíc si takovou péči rozhodně zaslouží.