Set - venkovní stůl Krkavec a lavice Kavka

I v modřínu!
37 600 Kč 49 300 Kč 40 300 Kč 51 800 Kč 43 100 Kč 54 900 Kč od 37 600 Kč 31 074 Kč bez DPH 40 744 Kč bez DPH 33 306 Kč bez DPH 42 810 Kč bez DPH 35 620 Kč bez DPH 45 372 Kč bez DPH od 31 074 Kč bez DPH
Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Zvolte variantu
Velikost stolu (D x Š)
Počet lavic
Barva kovových nohou
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Typ dřeva
Úprava dřeva

Venkovní stůl Krkavec a lavice Kavka v cenově výhodném setu. Jejich deska je vyrobena z masivních hranolů, které jsou ofrézovány a působivě zasazeny do pevné a bytelné ocelové konstrukce z válcované pásoviny.

#SHOW_MORE#

Tento zahradní nábytek z masivu má vynikající pevnost a vydrží jakoukoliv zahradní párty, včetně případného tance na stole. Pro zvýšení životnosti jsou dřevěné hranoly zakonzerovány prastarou metodou impregnace, tzv. opalováním. Opálené dřevo je na povrchu ustrnuté a tím odolává veškerým klimatickým podmínkám po desítky až stovky let. Alternativně lze místo opalování zvolit nátěr kvalitní olejovou lazurou odstínem dle výběru. 

V případě zájmu o jiný než nabízený rozměr nebo jinou úpravu nás prosím kontaktujte. Venkovní stůl Krkavec je poctivý, ručně vyrobený masivní zahradní nábytek z Moravského krasu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní dřevěné hranoly

Deska je vyrobena ze smrkových nebo modřínových hranolů 90x90mm, které jsou ofrézovány a s kovovou podnoží tak tvoří rovinu. Mezi jednotlivými hranoly jsou 3-5 mm mezery. Tyto malé mezery jsou důležité pro venkovní podmínky a velké teplotní a vlhkostní výkyvy, aby mohlo dřevo "pracovat" a nekroutilo se. Hranoly mohou být ošetřeny starou metodou "opálením" a bezbarvým olejem, alternativně je možné použít vysoce kvalitní olejovou lazurou. Pro zvýšení životnosti doporučujeme stůl umístit pod zastřešenou terasu či přístřešek. Vzorník vybraných odstínů olejové lazury je na konci fotogalerie.

Olejová Lazura Profi O 1020 je určena pro vysoce povětrnostně namáhané dřevěné plochy a konstrukce ideální pro nové i renovované podklady. Úspěšně prověřená provozem!
• aplikace v jedné vrstvě, výborná ochrana, neloupe se, penetruje, netvoří povrchový film
• komfortní zpracování, vysoká vydatnost, dlouhá životnost, snadné obnovení nátěru

Kovová podnož a spojení se dřevem

Kovové nohy jsou vyrobeny z ocelové pásoviny 100x10mm. Hranoly jsou připevněny pomocí nerezových vrutů. Kovové nohy jsou lakovány práškovým lakem tzv. komaxitovou úpravou v průmyslové lakovně.

Rodný list /Certifikát pravosti

Každý kus našeho nábytku je s velkou péčí vyrobený originál. Ke každému výrobku je vystaven "Rodný list" s důležitými informacemi k montáži a způsobem péče tak, aby vám nábytek sloužil celý život.

Kupujete 100% český, ručně vyráběný nábytek z Moravského krasu. Obdivujeme českou přírodu, ctíme tradice a tyto hodnoty promítáme do našich výrobků, jejichž dřevo pochází z našich lesů. Jedním z našich velkých koníčků je pozorování ptáků ve volné přírodě, a tak asi není velkým překvapením, že jsme naše výrobky pojmenovali právě po zástupcích ptačí říše.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní nábytek z masivu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 75-100 kg dle velikosti
Výška: 75 cm
Vyobrazený produkt: 200x90cm, opálené dřevo
Balení: 2 balíky na 1 paletě
Montáž: stůl je dodávan rozložený, jeho kompletace je jednoduchá
Specifikace: český výrobek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: