Wish-Fix Osmo bezbarvý 8016 - 1l

590 Kč 488 Kč bez DPH
Skladem

Vysoce účinný čisticí koncentrát Osmo Wish-Fix je určen k pravidelnému čištění a údržbě dřeva. Je rozpustný ve vodě a obsahuje přírodní látky. Primárně je určen pro použití na nábytek a dřevěné podlahy s upraveným povrchem tvrdým voskovým olejem. Použít jej však můžete také na lakované podlahy, laminát či keramiku. Wish-Fix doplňuje do dřeva potřebné olejové látky a tím jej nevysušuje. Z koncentrátu je možné si vyrobit vlastní sprej zředěním v rozprašovači.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití:  Koncentrát Wish-Fix, má velmi dobré výsledky při odstraňování skvrn od šťávy, mléka, coly, piva, vína či kávy. Při použití nezanechává šmouhy či skvrny. Pokud je čištěný povrch více znečištěn, zvyšte dávku v poměru 1:1. Použití přípravek podlahu nejen vyčistí ale také oživí.

Dávkování je 1 uzávěr na 1l vody! 

Složení čisticího koncentrátu Wish-Fix 8016: Obsahuje přírodní rostlinné oleje (kokosový olej), rostlinná mýdla 5 - 15%, neiontové povrchově aktivní látky, <5%, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, Methylisothiazolinone. Bez obsahu rozpouštědel a rovněž barvicích a vonných látek; biologicky odstranitelný.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: