Doprava ZDARMA pro všechny objednávky v období 20 - 31.5.2022!

Proč je kov a dřevo ideální kombinace

Téměř všechny naše jídelní stoly i další výrobky jsou tvořeny kombinací poctivé masivní dubové desky a kovovou podnože, která plní roli pevné konstrukce. Jsme přesvědčeni, že se jedná o ideální spojení perfektního přírodního materiálu, s kterým přicházíme každý den několikrát do styku a nezničitelné bytelnosti kovové konstrukce. Proč tomu tak je a proč na kombinaci kovu a dřeva v industriálním stylu nedáme dopustit?

Výhody dřevěné masivní desky

✔️ příjemný povrch na dotek, autentický přírodní vzhled - dubové či jasanové dřevo se nikdy neokouká!

✔️ každý stůl je nezaměnitelý originál díky vybranému nejkvalitnějšímu dřevu

✔️ snadná údržba díky skvělé úpravě tvrdým voskovým olejem OSMO. Našim stolům nevadí, pokud na ně vylejete víno či kávu. Po setření na povrchu nezůstane žádná stopa.

✔️ nadstandardní životnost a možnost jednoduché renovace. Jestliže se za 20 let rozhodnete stůl zrenovovoat, stačí jej přebrousit, natřít a je znovu jako nový!

Výhody kovové konstrukce

✔️ ocel je prověřený a v interiéru prakticky nezničitelný materiál

✔️ ocel přináší atraktivní vzhled do moderního i rustikálního interiéru. Nabízí široké možnosti barevného provedení od černé, přes moderní bílou až po barevné kousky

✔️ díky pevnosti a houževnasti ocel nabízí široké možnosti designových tvarů a lahůdek, které jiný materiál neumožní

✔️ nadprůměrně pevné spojení se dřevěnou částí pomocí vhodného spojovacího materiálu (závrtné matice nebo vruty dle druhu nábytku)

✔️ v případě stěhování či nutnosti přemístění je možné kovové části z nábytku jednoduše odmonovat a následně znovu spojit bez jakéhokoliv lepení, vrtání či řezání

Je dobré vědět a znát i další vlastnosti spojení bytelného kovu a masivního dřeva. Důležité je si uvědomit mnohem větší váhu oproti jiným, často levnějším variantám. Tuto vlastnost pocítíte hlavně při stěhování. Vyšší váha však často znamená lepší stabilitu, bytelnost a pevnost.

Také je třeba počítat s vyšší pořizovací cenou. Zde je důležité si uvědomit, že nábytek z masivního dřeva a kovu vám vydrží několik desítek let. A stárnutím neztrácí na ceně, naopak, je to investice na celý život, která se vyplatí. Klasik by řekl "nejsem bohatý natolik, abych si kupoval nekvalitní věci".

➡️ Nechte se inspirovat našimi výrobky z poctivého dřevěného masivu a bytelné oceli!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení