Ke všem jídelním stolům zdarma čistící sprej!

Servis a oprava nábytku

Naše výrobky z masivního dřeva se vyznačují mnohaletou trvanlivostí. I tak se na nich mohou po čase objevit škrábance, prasklinky či jiná poškozená místa vzniklá každodenní zátěží a provozem. Obrovskou výhodou masivu je však možnost jeho opravy a navrácení do původního stavu. Našim zákazníkům nabízíme nadstandardní službu, a to servis a renovaci nábytku. Vašemu oblíbenému nábytku tak znovu vrátíme lesk a šmrnc. 

Servis masivního nábytku obsahuje

✔️ Opravu poškozených míst, prasklin, škrábanců, vrypů a jiného mechanického poškození.

✔️ Kompletní přebroušení dřeva a nový nátěr do Vámi vybraného odstínu. Je možné aplikovat původní nátěr, nebo můžete zvolit jiný odstín z naší nabídky.

✔️ Případné úpravy rozměrů či změnu povrchové úpravy (hladký povrch, kartáčovaný povrch)

Průběh servisu nábytku

1. Kontaktujte nás e-mailem na info@majstrstych.cz pro  objednání servisu. Prosíme o zaslání fotografií a kontaktní údaje, abychom mohli výrobek najít v naší matrice.

2. Nábytek či jeho dřevěnou část důkladně zabalte a pošlete kurýrní službou. Také je možné osobně přivézt do naší výroby. Třetí možností je objednávka naší dopravy, kdy k vám přijedou naši pracovníci, nábytek demontují, zabalí a odvezou.

3. V naší výrobě potřebujeme ideálně 2-3 týdny na jeho opravu a nové nátěry.

4. Po dokončení servisu si můžete opravený nábytek osobně vyzvednout, případně jej pošleme zpět kurýrem. Po domluvě je také možné využít naši dopravu, kdy nábytek přivezeme a smontujeme. Způsob a cena dopravného bude určena při objednávce servisu. 

Orientační ceník servisu

  • Malé produkty: 300 - 900 Kč *
  • Velké produkty: 1.500 - 5.000 Kč * 

* Ceny jsou závislé na typu nábytku, míře oprav a nutného servisu a vždy jsou domluveny individuálně. Ceny neobsahují dopravu. Servisujeme pouze naše výrobky!