Doprava ZDARMA pro všechny objednávky v období 20 - 31.5.2022!

Odstíny olejových nátěrů dřevěných desek

Všechny naše produkty nakonec natíráme dvěma nátěry tvrdého voskového oleje od firmy OSMO, které považujeme za špičku v ochraně interiérových dřevin. Voskové oleje OSMO jsou mimořádně odolné pro trvalé zatížení a chrání masivní desku proti běžnému poškození. Povrch dřeva ošetřený tvrdým voskovým olejem je nenáchylný k zašpinění, odpuzuje vodu, je odolný proti oděru, potu i slinám a je příjemný na dotyk. Navíc je rezistentní vůči kávě, vínu a cole. A samozřejmě je zcela nezávadný.

Na výběr nabízíme aktuálně tyto odstíny:

  • Bezbarvý matný 3062 - dřevo po jeho aplikaci velmi nepatrně zežloutne, na jeho povrchu není patrný žádný film, působí přirozeně. Aplikuje se 2x vrstva tohoto oleje. 
  • Bezbarvý hedvábný polomatný 3032 - olej způsobí tzv "mokrý efekt", dřevo po jeho aplikace lehce zežloutne. Na povrchu je patrný lehce lesklý film. Aplikuje se 2x vrstva tohoto oleje.
  • Naturální matný Effekt 3041 - olej je vhodný pro uchování původního světlého odstínu dřeva s lehounce bílým nádechem. Aplikuje se 1x vrstva Effekt 3041 a 1x vrstva bezbarvý matný 3262.
  • Transparentní bílý 3240 - olej způsobí studenější, lehce nabělený odstín dřeva. Aplikuje se 1x vstva transparentní bílý 3240 a 1x vrstva bezbarvý hedvábný polomatný 3232.
  • Transparentní černý 3590 - dřevěný povrch je tónován černým mořidlem, které je rozleštěno, zůstane zachována kresba dřeva. Aplikuje se 1x vrstva mořidlo 3590 černá a 1x vrstva bezbarvý hedvábný polomat 3232.
  • Intenzivní černý 3590 - dřevěný povrch je tónován černým mořidlem. Aplikuje se 1x vrstva mořidlo 3590 černá a 1x vrstva bezbarvý hedvábný polomat 3232.
  • Barevný odstín na přání - jestliže jste si nevybrali z našich standardních odstínů, máte možnost si nechat na svůj nábytek aplikovat jakýkoliv odstín z nabídky mořidel OSMO. Každou barvu je možné nanášet jako transparentní (zůstane zachována kresba dřeva) nebo intenzivní. V galerii najdete barevnou paletu mořidel, případně je ke stažení zde: OSMO olejove-moridlo.

Nejčastěji používané jsou bezbarvý polomatný (3032) a bezbarvý matný (3062) olej. Naturální matný Effekt nebo bílý zvažte v případě, že máte rádi původní, studenější odstín dřeviny. Černé odstíny se skvěle hodí do světlejších interiérů a je možné je zajímavě kombinovat s různě barevnými kovovými podnožemi.

 Chcete vidět olejové nátěry raději v reálu na vzorcích dřeva? ➡️ Objednejte si sadu 7 vzorků v našem e-shopu.

V případě koupě nábytku do 1 měsíce Vám cenu vzorků odečteme z nákupní ceny Vašeho nábytku!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení