Veletrhy

Volné vstupenky na veletrh DESIGN SHAKER 2024
Veletrhy
14. 3. 2024
4 minuty čtení
Karel Vejchodský Karel Vejchodský

Opět se účastníme výběrového veletrhu interiérového designu DESIGN SHAKER 2024. Koná se 11-14.4.2024 na výstavišti PVA v Praze. Po loňské úspěšné premiéře jídelního stolu Kormorán se skleněnou podnoží přivezeme další novinky. A opět posuneme laťku o kousek výš.

Design Shaker 2024V hale 4A odprezentujeme krásné kousky. Můžete se těšit na:

  • Nový rozkládací stůl, který bude mít na Design Shaker premiéru. Vysouvací mechanismus nenarušuje design stolu, protože je skrytý pod masivní deskou. Pro rozložení nemusíte manipulovat s hlavní deskou nebo konstrukcí.
  • Výjimečný stůl Střízlík. Dřevěná deska se zkosenými hranami stojí na kovových nohou umístěných v rozích. Nohy jsme do masivní desky působivě zasadili, takže si při pohledu na stůl užijete efekt designové čistoty.
  • Designový kousek Albatros, jehož masivní dřevěnou desku nesou čiré skleněné podnože. Stůl tak navozuje pocit volného vznášení se v místnosti. Albatros doplňuje konferenční stolek Alexandr. Oba výrobky mají perfektně řešené pohledové detaily a kotvení.
  • TV stolek Skorec, který slavil velký úspěch na podzimním veletrhu For Interior.
  • ... A novinky, které si zatím necháme jako překvapení. Všechen nábytek si budete moct v klidu prohlédnout, popovídat si s námi, vybrat vhodné dřevo, jeho úpravu a nátěry.

 

Veletrh začal, již není možné poslat volné vstupenky. Děkujeme za pochopení.

Volné vstupenky na veletrh FOR INTERIOR 2023
Veletrhy
1. 9. 2023
4 minuty čtení
Karel Vejchodský Karel Vejchodský

Objevte kouzlo designového nábytku Majstrštych na veletrhu FOR INTERIOR v Praze na výstavišti PVA ve dnech 19-23. září 2023 ! Přijďte se s námi podívat na to nejlepší, co svět designového nábytku nabízí.

V naší expozici v hale č. 6 budeme prezentovat krásné kousky, které si zamilujete! Mimo jiné uvidíte:

  • Levitující stůl Kormorán s kouzelnou skleněnou podnoží a podsvícením LED - zářící umělecký kousek, který vás okouzlí svou elegancí
  • Konferenční stolek Marabu, který se pyšní stejným designem jako Kormorán - ideální doplněk do vašeho domácího či pracovního prostoru
  • Kdo by neznal oblíbený designový stůl Moták, který je ikonou našeho sortimentu?
  • Pro milovníky kulatých tvarů bude k vidění stůl Jestřáb, který vás nadchne svou jedinečností a praktičností.
  • Připravujeme pro vás ještě něco, na co se můžete těšit, ale to uvidíte až při vaší osobní návštěvě na našem stánku!

 

VOLNÉ VSTUPENKY JSOU JIŽ ROZEBRANÉ, DĚKUJEME A TĚŠÍME SE NA NÁVŠTĚVU!

Karel Vejchodský
Karel Vejchodský Majitel

Karel je jednatelem firmy, má na starosti koordinaci výroby, komunikaci se zákazníky a obchod. Zodpoví vaše dotazy, provede vás výrobou nebo poradí s výběrem.

Certifikát o výrobě nábytku jako vánoční dárek
Tipy
1. 9. 2023
4 minuty čtení
Karel Vejchodský Karel Vejchodský

Do Vánoc zbývá pár dní a my pro Vás máme tip na krásný vánoční dárek! 

Objednejte si u nás výrobu nábytku a my Vám na přání vytvoříme krásný certifikát, který můžete dát pod vánoční stromeček jako vánoční dárek. Vlastní dodání nábytku pak proběhne během ledna či února. Do objednávky stačí zadat, jaké jméno chcete mít na certifikátu uvedeno a my Vám připravený certifikát pošleme k vytisknutí.

POZOR - do zaplnění kapacity navíc s DOPRAVOU ZDARMA!

Karel Vejchodský
Karel Vejchodský Majitel

Karel je jednatelem firmy, má na starosti koordinaci výroby, komunikaci se zákazníky a obchod. Zodpoví vaše dotazy, provede vás výrobou nebo poradí s výběrem.

3 položek celkem
Zpět do obchodu