Doprava ZDARMA pro všechny objednávky v období 20 - 31.5.2022!

O nás

Majstrštych Design s.r.o. je ryze česká rodinná firma, která tvoří a vyrábí moderní a designový nábytek z poctivého masivního dřeva a bytelné kovové konstrukce. Takové spojení je zárukou maximální kvality a jedinečnosti s nadčasovým vzhledem. Nábytek tvoříme a vyrábíme v Moravském krasu, je 100% český a můžete si být jistí jednou věcí:

Majstrštych je na celý život!

"S tvorbou industriálního a designově zajímavého nábytku jsem začal před několika lety během stavby domu, do kterého jsme sháněli vhodný jídelní stůl. Naším přáním byl stůl s deskou z poctivého dubového dřeva s designovou kovovou podnoží. Nic nás však neoslovilo, všichni vyrábí jedno a to samé. Tak jsme si stůl nakreslili a společně jej vyrobili. Od té doby jsme pro sebe a známé vytvořili ještě několik dalších stolů i stolků, takových, které na našem trhu prostě nejsou. S přibývajícími ohlasy jsem se rozhodl založit značku Majstrštych, která je symbolem hrdosti, síly a poctivé chlapské práce. Pevně si stojím za naší prací, do každého výrobku dáváme maximum našeho umu a pozitivní energie. S radostí se staneme součástí i vašich domovů!"

Karel Vejchodský, majitel a jeden z tvůrců Majstrštychu

Majstrštychem našeho rodinného týmu je odborná znalost, zkušenosti a nový pohled na design nábytku.

❤️ Návrhy produktů tvoří moje manželka Petra, která je povoláním kreativní oděvní konstruktérkou a má dlouholeté zkušenosti s tvorbou módního oblečení. Jejím velkým koníčkem je bytová architektura. 

✔️ Švagr David Novotný stojí za kovovou částí našich výrobků. Má velikou svářečskou dílnu a provozuje svářečskou školu. Jde o zkušeného dříče s ohromnou praxí, díky které si poradí i se zdánlivě nemožnými sváry a pohledovými detaily.

✔️ Synovec Matěj Novotný ukončuje studim na průmyslové škole, má výborné teoretické zázemí a návrhy převádí do počítače. Ve speciálním softwaru produkty modeluje do 3D vizualizací a poté exportuje na výkresy, které jsou důležité pro přesnou výrobu.

✔️ Výrobu, opracování dřevěných částí a celkovou kompletaci výrobků mám na starosti já. Se mnou budete řešit případné dotazy, nebo se potkáme v případě osobního vyzvednutí. Kromě Majstrštychu a rodiny jsou mými velkými zálibami paragliding a ornitologie.

➡️ Nechte se inspirovat našimi výrobky z poctivého dřevěného masivu a bytelné oceli!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení