O nás

O nás

O nás

Jsme ryze česká rodinná firma, která vyrábí designový nábytek z poctivého masivu, bytelné kovové konstrukce a skla. V naší dílně v Moravském krasu používáme certifikované masivní dřevo z lokálních zdrojů. Náš tým spojuje láska k řemeslu a tvorba nábytku, za kterým si stojíme.

2 000+

vyrobených kusů
masivního nábytku

255+

tun zpracovaného
dřeva

100 %

spokojenost
zákazníků

9

odborníků
 v týmu

O nás

Vítejte v Majstrštychu

„Dvakrát měř, jednou řež" možná stačilo kdysi. V naší dílně v srdci Moravského krasu jdeme mnohem dál. Používáme kvalitní vysušené dřevo, profesionální stroje a minimalizujeme vznik odpadu. Přijďte se přesvědčit, rádi vás provedeme výrobou. Stačí předem zavolat nebo napsat e-mail a domluvíme si termín.

Video placeholder
O nás

Náš příběh

První stůl jsem vyrobil k nám domů. Chtěli jsme s manželkou nadčasový kousek z masivu, u kterého budou jednou jíst i naše vnoučata. A bude pocházet stejně jako my z Moravského krasu. Výsledná dubová deska s kovovýma nohama nás nadchla a hrnuly se i pochvaly od rodiny a přátel.

Do práce s letokruhy jsem se zamiloval a rozhodl se vyrábět pár stolů měsíčně. Jenže u toho to nezůstalo. Dnes je Majstrštychem naší rodinné firmy perfektní řemeslná práce, tým zkušených odborníků a moderní pohled na design nábytku. Za pouhých 5 let na trhu jsme si získali důvěru více jak 2.000 zákazníků a zpracovali přes 255 tun dřeva.

V Majstrštychu tvoříme nábytek, který nám dává smysl a za nímž si pevně stojíme.

Za celý tým

Karel Vejchodský

Nahoru
5 položek celkem
Zpět do obchodu