ZDARMA doprava, výnos a montáž pro všechny objednávky nad 20.000 Kč až do vyčerpání kapacity!

O nás

Majstrštych Design s.r.o. je ryze česká rodinná firma, která tvoří a vyrábí moderní a designový nábytek z poctivého masivního dřeva a bytelné kovové konstrukce. Takové spojení je zárukou maximální kvality a jedinečnosti s nadčasovým vzhledem. Nábytek tvoříme a vyrábíme v Moravském krasu, je 100% český a můžete si být jistí jednou věcí:

Majstrštych je na celý život!

"S tvorbou industriálního a designově zajímavého nábytku jsem začal před několika lety během stavby domu, do kterého jsme sháněli vhodný jídelní stůl. Naším přáním byl stůl s deskou z poctivého dubového dřeva s designovou kovovou podnoží. Nic nás však neoslovilo, všichni vyrábí jedno a to samé. Tak jsme si stůl nakreslili a společně jej vyrobili. Od té doby jsme pro sebe a známé vytvořili mnoho krásných výrobků, které u nás prostě nejsou.

S přibývajícími ohlasy jsem se rozhodl založit značku Majstrštych, která je symbolem hrdosti, síly a poctivé chlapské práce. Pevně si stojím za naší prací, do každého výrobku dáváme maximum našeho umu a pozitivní energie. S radostí se staneme součástí i vašich domovů! "

Majstrštychem naší rodinné firmy je perfektní řemeslná a odborná znalost, zkušenosti a nový pohled na design nábytku. Za celý tým Karel Vejchodský

Karel Vejchodský

Karel má na starosti koordinaci výroby, komunikaci se zákazníky a obchod.

Najdete ho nejčastěji na dílně, kde miluje práci se dřevem. Budete s ním řešit případné dotazy, nebo se potkáte v případě návštěvy v naší výrobě.

Mirek Doležel

Vždy dobrou náladou naladěný Míra je vedoucím naší dřevovýroby a velmi zkušeným truhlářem, pro kterého není nic nemožné.

Má rád výzvy a dokáže se dřevem vyzkouzlit neuvěřitelné věci.

David Novotný

Svářeč tělem i duší David stojí za kovovou částí našich výrobků.

Má velikou svářečskou dílnu a provozuje svářečskou školu. Jde o zkušeného dříče s ohromnou praxí, díky které si poradí i se složitými sváry a pohledovými detaily.

Miloš Šešulka p-3-min

Miloš patří mezi naše velmi zkušené, precizní a šikovné truhláře.

Dřevo je pro něj vášní a díky dlouholetým zkušenostem si můžeme být jistí skvělou kvalitou jeho práce.

Matěj Novotný

Matěj dokončil studim na průmyslové škole, má výborné teoretické zázemí a návrhy převádí do počítače.

Ve speciálním softwaru produkty modeluje do 3D vizualizací a poté exportuje na výkresy, které jsou důležité pro přesnou výrobu.

Petra Vejchodská

Návrhy produktů tvoří Petra, která je povoláním kreativní oděvní konstruktérkou a má dlouholeté zkušenosti s tvorbou módního oblečení.

Jejím velkým koníčkem je bytová architektura.