O nás

Majstrštych Design s.r.o. je ryze česká rodinná firma, která tvoří a vyrábí moderní a designový nábytek z poctivého masivního dřeva a bytelné kovové konstrukce. Takové spojení je zárukou maximální kvality a jedinečnosti s nadčasovým vzhledem. Nábytek tvoříme a vyrábíme v Moravském krasu, je 100% český a můžete si být jistí jednou věcí:

Majstrštych je na celý život!

"S tvorbou industriálního a designově zajímavého nábytku jsem začal před několika lety během stavby domu, do kterého jsme sháněli vhodný jídelní stůl. Naším přáním byl stůl s deskou z poctivého dubového dřeva s designovou kovovou podnoží. Nic nás však neoslovilo, všichni vyrábí jedno a to samé. Tak jsme si stůl nakreslili a společně jej vyrobili. Od té doby jsme pro sebe a známé vytvořili ještě několik dalších stolů i stolků, takových, které na našem trhu prostě nejsou. S přibývajícími ohlasy jsem se rozhodl založit značku Majstrštych, která je symbolem hrdosti, síly a poctivé chlapské práce. Pevně si stojím za naší prací, do každého výrobku dáváme maximum našeho umu a pozitivní energie. S radostí se staneme součástí i vašich domovů!"

Karel Vejchodský, majitel a jeden z tvůrců Majstrštychu

Majstrštychem našeho rodinného týmu je odborná znalost, zkušenosti a nový pohled na design nábytku.

❤️ Návrhy produktů tvoří moje manželka Petra, která je povoláním kreativní oděvní konstruktérkou a má dlouholeté zkušenosti s tvorbou módního oblečení. Jejím velkým koníčkem je bytová architektura. 

✔️ Švagr David Novotný stojí za kovovou částí našich výrobků. Má velikou svářečskou dílnu a provozuje svářečskou školu. Jde o zkušeného dříče s ohromnou praxí, díky které si poradí i se zdánlivě nemožnými sváry a pohledovými detaily.

✔️ Synovec Matěj Novotný ukončuje studim na průmyslové škole, má výborné teoretické zázemí a návrhy převádí do počítače. Ve speciálním softwaru produkty modeluje do 3D vizualizací a poté exportuje na výkresy, které jsou důležité pro přesnou výrobu.

✔️ Výrobu, opracování dřevěných částí a celkovou kompletaci výrobků mám na starosti já. Se mnou budete řešit případné dotazy, nebo se potkáme v případě osobního vyzvednutí. Kromě Majstrštychu a rodiny jsou mými velkými zálibami paragliding a ornitologie.

➡️ Nechte se inspirovat našimi výrobky z poctivého dřevěného masivu a bytelné oceli!