Servis a oprava nábytku

Servis a oprava nábytku

Servis a oprava nábytku

Naše výrobky z masivního dřeva se vyznačují mnohaletou trvanlivostí. I tak se na nich mohou po čase objevit škrábance, prasklinky či jiná poškozená místa vzniklá každodenní zátěží a provozem. Obrovskou výhodou masivu je však možnost jeho navrácení do původního stavu. Našim zákazníkům nabízíme nadstandardní službu, a to servis a renovaci nábytku. Vašemu oblíbenému nábytku tak znovu vrátíme lesk a šmrnc.

Co pro vás můžeme udělat?

Servis a oprava Opravu poškozených míst, prasklin, škrábanců, vrypů a jiného mechanického poškození.
Servis a oprava Kompletní přebroušení dřeva a nový nátěr do Vámi vybraného odstínu. Je možné aplikovat původní nátěr, nebo můžete zvolit jiný odstín z naší nabídky.
Servis a oprava Případné úpravy rozměrů či změnu povrchové úpravy (hladký povrch, kartáčovaný povrch)

Jaký je průběh servisu?

01

Kontaktujte nás e-mailem na info@majstrstych.cz pro objednání servisu. Prosíme o zaslání fotografií a kontaktní údaje, abychom mohli výrobek najít v naší matrice.

02

Nábytek či jeho dřevěnou část důkladně zabalte a pošlete kurýrní službou. Také je možné osobně přivézt do naší výroby. Třetí možností je objednávka naší dopravy, kdy k vám přijedou naši pracovníci, nábytek demontují, zabalí a odvezou.

03

V naší výrobě potřebujeme ideálně 2-3 týdny na jeho opravu a nové nátěry.

04

Po dokončení servisu si můžete opravený nábytek osobně vyzvednout, případně jej pošleme zpět kurýrem. Po domluvě je také možné využít naši dopravu, kdy nábytek přivezeme a smontujeme. Způsob a cena dopravného bude určena při objednávce servisu.

Orientační cena opravy

Malé produkty

Malé produkty 300 - 1 500 Kč

Velké produkty

Velké produkty 1 500 - 10 000 Kč

Ceny jsou závislé na typu nábytku, míře oprav a nutného servisu a vždy jsou domluveny individuálně. Ceny neobsahují dopravu. Servisujeme pouze naše výrobky!

Máte otázku?

Karel Vejchodský
Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu