Únorová akce! Doprava ZDARMA na vše až do zaplnění kapacity!

Barová židle Křivka

NOVINKA! Doprava zdarma
7 990 Kč 6 603 Kč bez DPH
Dodání do 5-6 týdnů Dodání do 5-6 týdnů Dodání do 5-6 týdnů Dodání do 5-6 týdnů Dodání do 5-6 týdnů Dodání do 5-6 týdnů Zvolte variantu
Barva kovových nohou
Typ a sukovitost dřeva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Odstín nátěru dřeva
Povrchová úprava dřeva

Barovou židličku Křivku charakterizuje ocelová konstrukce ve tvaru X doplněná sedákem a opěrkou z masivního dubu nebo jasanu.Díky zvoleným materiálům a jejich zpracování je židlička pevná a stabilní. Křivka je vybavena opěrkou na nohy pro maximální pohodlí při sezení. Precizně vyřešenými detaily prolnutí kovové konstrukce a dřevěných desek se Křivka elegantně začlení do různých prostor – od kaváren, restaurací až po domácí jídelny či barové prostory. Je to stylová volba, která vynikne jak v menších, tak i ve větších prostorách.

Výška sedáku je 65 cm. Celková výška židličky činí 104 cm, což se ideálně hodí pro použití u barových pultů a kuchyňských ostrůvků. Křivka tak poskytuje pohodlné posezení, které umožní relaxovat s přáteli nebo rodinou, ať už si dopřáváme snídani, koktejly nebo večeři.

#SHOW_MORE#

Barová židle Křivka je nejen praktickou volbou, ale také designovým prvkem, který oživí váš prostor. Židlička dostala název podle zkřížených nohou, tak jako má Křivka obecná překřížený zobáček.  Autorkou židle je Ing. arch. Klára Lukešová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní dřevěná deska

Sedák židličky je vyroben ze 40 mm silného masivního dubového nebo jasanového dřeva, opěrka pak z 25 mm silného masivu. Dub i jasan jsou velmi odolné dřeviny a s nenahraditelnou přirozenou strukturou a jsou tím nejlepším, co můžete doma mít. Při správném zacházení vám naše masivní deska vydrží celý život. Pro zvýraznění struktury masivního dřeva doporučujeme zvolit kartáčovanou úpravu povrchu, která desce dodá na dotek velmi příjemný "plastický" povrch. Desky jsou natřeny dvěma vrstvami tvrdého voskového oleje OSMO, který dřevo výborně chrání proti běžnému poškození a nechává dřevo přirozeně dýchat.

Více o typech dřevěných desek, jejich sukovitosti a povrchové úpravě

Kovová podnož a spojení se dřevem

Kovové nohy jsou vyrobeny z laserem vypáleného ocelového svařence. K dřevěné desce jsou nohy přišroubovány pomocí závrtných matic, které v desce vytvoří pevný kovový závit. Kovové nohy jsou lakovány práškovým lakem tzv. komaxitovou úpravou v průmyslové lakovně.

Více o kovových nohách a spojení se dřevem

Rodný list /Certifikát pravosti

Každý kus našeho nábytku je s velkou péčí vyrobený originál. Ke každému výrobku je vystaven "Rodný list" s důležitými informacemi k montáži a způsobem péče tak, aby vám nábytek sloužil celý život.

Kupujete 100% český, ručně vyráběný nábytek z Moravského krasu. Obdivujeme českou přírodu, ctíme tradice a tyto hodnoty promítáme do našich výrobků, jejichž dřevo pochází z našich lesů. Jedním z našich velkých koníčků je pozorování ptáků ve volné přírodě, a tak asi není velkým překvapením, že jsme naše výrobky pojmenovali po zástupcích ptačí říše.

 

Potřebujete poradit?

Typ a sukovitost dřeva

Dub sukovitý / rustikální
Jedná se o dubovou desku, v níž je větší množství suků, případně praskliny. Deska působí velmi přirozeně. Větší suky a praskliny jsou tmeleny tmavým tmelem.

Dub s menším množstvím suků
Vybíráme dřevo s menší množstvím suků, ve dřevě však mohou být malá očka a suky, které mohou být tmeleny světlým nebo tmavým tmelem.

Jasan
Výrazné letokruhy vytvářejí krásnou originální kresbu. Tvrdostí se vyrovná dubu, jeho dřevo obsahuje výrazně méně suků.

Odstín nátěru dřeva

Bezbarvý mat 3062 - dřevo po jeho aplikaci jemně zežloutne, na jeho povrchu není patrný žádný film, působí přirozeně.

Bezbarvý hedvábný polomat 3032 - olej způsobí tzv "mokrý efekt", dřevo po jeho aplikace lehce zezlátne. Na povrchu je patrný lehce lesklý film.

Natural Effekt mat 3041 - olej je vhodný pro uchování původního světlého odstínu dřeva s lehounce bílým nádechem

Mořidla

Dřevěný povrch je tónován mořidlem, které je rozleštěno, zůstane zachována kresba dřeva. Aplikuje se 1x vrstva mořidla dle výběru a 2x vrstva bezbarvý mat 3062.

Povrchová úprava dřeva

Hladký povrch
Deska je vybroušená a hladká. Hladký povrch je vhodný, pokud nechceme zdůrazňovat strukturu dřeva. Je ideální pro pracovní stoly, nebo psaní domácích úkolů.

Kartáčovaný povrch
Speciální finální úprava desky pomocí kartáčovací brusky. Dochází k tzv. vykartáčování měkčích vláken mladšího dřeva, tvrdší vlákna naopak zůstanou. Touto úpravou můžeme dosáhnout prokreslenějšího povrchu a vytvořit na dřevě hezkou strukturu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Industriální nábytek z masivu
Výška: 104 cm
Balení: 1 balík na 1 paletě
Montáž: Stolička je dodávána složená
Hmotnost: 12 kg
Specifikace: český výrobek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: