Únorová akce! Doprava ZDARMA na vše až do zaplnění kapacity!

Barová židle Volavka

Doprava zdarma
3 490 Kč 2 884 Kč bez DPH
Dodání do 5-6 týdnů Dodání do 5-6 týdnů Dodání do 5-6 týdnů Dodání do 5-6 týdnů Dodání do 5-6 týdnů Dodání do 5-6 týdnů Zvolte variantu
Barva kovových nohou
Typ a sukovitost dřeva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Odstín nátěru dřeva

Barová židle Volavka je dokonalým spojením jednoduchého designu, elegance a vysokého komfortu. Tato židle oslovuje vaši fantazii díky možnosti volby z široké palety barev pro podnož, což umožňuje harmonicky zapadnout do jakéhokoliv prostředí a interiéru. Nosným materiálem této židle je ohýbaný ocelový profil, jehož zešikmení zajišťuje výbornou stabilitu a pevnost. 

Dřevěné sezení z masivního dubu či jasanu s průměrem 32 cm nabízí pohodlné a ergonomické posezení. Jeho přírodní textura a teplý vzhled přidávají do vašeho prostoru příjemný akcent. Díky nadčasovému designu se Volavka stává výjimečnou volbou pro různé prostředí, ať už se jedná o moderní bar, tradiční restauraci nebo stylový domov.

Celková výška židle činí 65 cm, což je ideální výška pro barové pulty a pultové stoly. Volavka tak poskytuje pohodlné posezení, které vám umožní relaxovat s přáteli nebo rodinou, ať už si dopřáváte snídani, koktejly nebo večeři.

#SHOW_MORE#

Barová židle Volavka je nejen praktickou volbou, ale také designovým prvkem, který může oživit váš prostor. Díky jejímu jednoduchému, ale efektnímu designu můžete tvořit různé stylové kombinace a vytvářet tak jedinečné prostředí, které bude odrážet vaši osobnost a vkus. Volavka je židlí, která spojuje funkci, pohodlí a styl do jednoho elegantního balení. Ať už si vyberete tradiční neutrální barvy, nebo odvážnější odstíny, tato barová židle určitě zaujme a přidá šmrnc vašemu interiéru. Nechte se unést jejím půvabem a získávejte chvíle komfortu a radosti v každém okamžiku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní dřevěná deska

Sedátko stoličky je vyrobeno z 25 mm silného masivního dubového nebo jasanového dřeva. Dub i jasan jsou velmi odolné dřeviny a s nenahraditelnou přirozenou strukturou a jsou tím nejlepším, co můžete doma mít. Při správném zacházení vám naše masivní deska vydrží celý život. Pro zvýraznění struktury masivního dřeva doporučujeme zvolit kartáčovanou úpravu povrchu, která desce dodá na dotek velmi příjemný "plastický" povrch. Desky jsou natřeny dvěma vrstvami tvrdého voskového oleje OSMO, který dřevo výborně chrání proti běžnému poškození a nechává dřevo přirozeně dýchat.

Více o typech dřevěných desek, jejich sukovitosti a povrchové úpravě

Kovová podnož a spojení se dřevem

Kovové nohy jsou vyrobeny z laserem vypáleného ocelového svařence. K dřevěné desce jsou nohy přišroubovány pomocí závrtných matic, které v desce vytvoří pevný kovový závit. Kovové nohy jsou lakovány práškovým lakem tzv. komaxitovou úpravou v průmyslové lakovně.

Více o kovových nohách a spojení se dřevem

Rodný list /Certifikát pravosti

Každý kus našeho nábytku je s velkou péčí vyrobený originál. Ke každému výrobku je vystaven "Rodný list" s důležitými informacemi k montáži a způsobem péče tak, aby vám nábytek sloužil celý život.

Kupujete 100% český, ručně vyráběný nábytek z Moravského krasu. Obdivujeme českou přírodu, ctíme tradice a tyto hodnoty promítáme do našich výrobků, jejichž dřevo pochází z našich lesů. Jedním z našich velkých koníčků je pozorování ptáků ve volné přírodě, a tak asi není velkým překvapením, že jsme naše výrobky pojmenovali po zástupcích ptačí říše.

 

Potřebujete poradit?

Typ a sukovitost dřeva

Dub sukovitý / rustikální
Jedná se o dubovou desku, v níž je větší množství suků, případně praskliny. Deska působí velmi přirozeně. Větší suky a praskliny jsou tmeleny tmavým tmelem.

Dub s menším množstvím suků
Vybíráme dřevo s menší množstvím suků, ve dřevě však mohou být malá očka a suky, které mohou být tmeleny světlým nebo tmavým tmelem.

Jasan
Výrazné letokruhy vytvářejí krásnou originální kresbu. Tvrdostí se vyrovná dubu, jeho dřevo obsahuje výrazně méně suků.

Odstín nátěru dřeva

Bezbarvý mat 3062 - dřevo po jeho aplikaci jemně zežloutne, na jeho povrchu není patrný žádný film, působí přirozeně.

Bezbarvý hedvábný polomat 3032 - olej způsobí tzv "mokrý efekt", dřevo po jeho aplikace lehce zezlátne. Na povrchu je patrný lehce lesklý film.

Natural Effekt mat 3041 - olej je vhodný pro uchování původního světlého odstínu dřeva s lehounce bílým nádechem

Mořidla

Dřevěný povrch je tónován mořidlem, které je rozleštěno, zůstane zachována kresba dřeva. Aplikuje se 1x vrstva mořidla dle výběru a 2x vrstva bezbarvý mat 3062.

Povrchová úprava dřeva

Hladký povrch
Deska je vybroušená a hladká. Hladký povrch je vhodný, pokud nechceme zdůrazňovat strukturu dřeva. Je ideální pro pracovní stoly, nebo psaní domácích úkolů.

Kartáčovaný povrch
Speciální finální úprava desky pomocí kartáčovací brusky. Dochází k tzv. vykartáčování měkčích vláken mladšího dřeva, tvrdší vlákna naopak zůstanou. Touto úpravou můžeme dosáhnout prokreslenějšího povrchu a vytvořit na dřevě hezkou strukturu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Industriální nábytek z masivu
Výška: 65 cm
Balení: 1 balík na 1 paletě
Montáž: Stolička je dodávána rozložená, její kompletace je jednoduchá
Hmotnost: 8 kg
Specifikace: český výrobek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: