ZDARMA čistící sprej ke všem jídelním stolům!

Konferenční stolek Marabu

26 900 Kč 26 900 Kč 26 900 Kč 28 900 Kč 28 900 Kč 28 900 Kč 30 900 Kč 30 900 Kč 30 900 Kč od 26 900 Kč 22 231 Kč bez DPH 22 231 Kč bez DPH 22 231 Kč bez DPH 23 884 Kč bez DPH 23 884 Kč bez DPH 23 884 Kč bez DPH 25 537 Kč bez DPH 25 537 Kč bez DPH 25 537 Kč bez DPH od 22 231 Kč bez DPH
2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny Zvolte variantu
Velikost stolu (D x Š x V)
Typ a sukovitost dřeva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Odstín nátěru dřeva
Povrchová úprava dřeva
LED pásek pod sklem ?

Konferenční stolek Marabu je ideálním partnerem našeho jídelnímu stolu Kormorán, se kterým tvoří designovou dvojici do moderního interiéru. Společně s Kormoránem je prvním zástupcem našich výrobků tvořených kombinací masivního dřeva a skleněné podnože. Deska z pořádného masivního dřeva představuje léty prověřený prvek s dlouholetou trvanlivostí a jednoduchou údržbou. Podnož z tvrzeného skla přináší lehkost, vzdušnost a také určitý pocit levitace.

Masivní deska stolku Marabu je po celém obvodu zesílena na 80mm. Boční strana stolku je tvořena masivní deskou, která má zároveň funkci zpevnění a stability celé konstrukce. Tato masivní bočnice navíc přináší atraktivní designový "šmrnc" a originalitu. Skleněná podnož je vyrobena z tvrzeného zdvojeného skla s bezpečnostní folií. Sklo je zapuštěno do bočnice a středem podepírá masivní desku po celé její délce. Stůl je pevný, stabilní a unese bez problému například i dospělého člověka. 

Pod kotvením skleněné desky je do dřeva volitelně zafrézovaný LED pásek napájený powerbankou, která je přístupná v desce ze spodní části. Osvětlení LED i barevné tóny podsvícení je možné ovládat pomocí mobilní aplikace nebo ovladačem. LED pásek krásně prosvítí celou skleněnou plochu za přítmí či sníženého osvětlení.

#SHOW_MORE#

Základ konstrukce tohoto moderního dubového konferenčního stolku tvoří bezpečnostní tvrzené zdvojené sklo která nese masivní dubovou desku. V případě zájmu o jiný než nabízený rozměr nebo jinou úpravu nás prosím kontaktujte.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní dubová nebo jasanová deska

Desku stolu vyrábíme ze 40 mm silného masivního dubového/jasanového dřeva. Deska je po celém obvodu zesílena na 80mm. Dub i jasan jsou velmi odolné dřeviny s nenahraditelnou přirozenou strukturou a je tím nejlepším, co můžete doma mít. Při správném zacházení vám naše masivní deska vydrží celý život. Pro zvýraznění struktury dřeva doporučujeme zvolit kartáčovanou úpravu povrchu, která desce dodá na dotek velmi příjemný "plastický" povrch. Desky jsou natřeny dvěma vrstvami tvrdého voskového oleje OSMO, který dřevo výborně chrání proti běžnému poškození a nechává dřevo přirozeně dýchat. 

Více o typech dřevěných desek, jejich sukovitosti, povrchové úpravě a odstínů oleje

Skleněná podnož a spojení se dřevem

Podnož jídelního stolu je vyrobena z tvrzeného zdvojeného skla o celkové síle 16mm s bezpečnostní folií. Nehrozí tedy rozsypání skla. Skleněná podnož je podlepena bezbarvým silikonem proti poškrábání podlahy a poškození skla. Skleněná podnož je přichycena k desce stolu pomocí několika šroubů a je demontovatelná.

Rodný list /Certifikát pravosti

Každý kus našeho nábytku je s velkou péčí vyrobený originál. Ke každému výrobku je vystaven "Rodný list" s důležitými informacemi k montáži a způsobem péče tak, aby vám nábytek sloužil celý život.

Kupujete 100% český, ručně vyráběný nábytek z Moravského krasu. Obdivujeme českou přírodu, ctíme tradice a tyto hodnoty promítáme do našich výrobků, jejichž dřevo pochází z našich lesů. Jedním z našich velkých koníčků je pozorování ptáků ve volné přírodě, a tak asi není velkým překvapením, že jsme naše výrobky pojmenovali po zástupcích ptačí říše.

 

Potřebujete poradit?

Velikost stolu (D x Š)

Na výběr máte nejčastěji používané a vyráběné velikosti. Umíme však upravit rozměr na míru - v tom případě prosíme o poznámku do objednávky. Na náčrtu níže uvádíme délky stolů a ideální počet osob pro opravdu pohodlný oběd. Hlavním limitem velikosti jídelního stolu však bude prostor interiéru, do kterého stůl pořizujete.

140 - 170 cm: 2-4 osoby komfort + 2 z čela
180 - 190 cm: 4-6 osob komfort + 2 z čela
200 - 220 cm: 6-8 osob komfort + 2 z čela
230 - 250 cm: 8-10 osob komfort + 2 z čela
260 - 300 cm: 10 až 16 osob komfort.

Typ a sukovitost dřeva

Dub sukovitý / rustikální
Jedná se o dubovou desku, v níž je větší množství suků, případně praskliny. Deska působí velmi přirozeně. Větší suky a praskliny jsou tmeleny tmavým tmelem.

Dub s menším množstvím suků
Vybíráme dřevo s menší množstvím suků, ve dřevě však mohou být malá očka a suky, které mohou být tmeleny světlým nebo tmavým tmelem.

Jasan
Výrazné letokruhy vytvářejí krásnou originální kresbu. Tvrdostí se vyrovná dubu, jeho dřevo obsahuje výrazně méně suků.

Odstín nátěru dřeva

Bezbarvý mat 3062 - dřevo po jeho aplikaci jemně zežloutne, na jeho povrchu není patrný žádný film, působí přirozeně.

Bezbarvý hedvábný polomat 3032 - olej způsobí tzv "mokrý efekt", dřevo po jeho aplikace lehce zezlátne. Na povrchu je patrný lehce lesklý film.

Natural Effekt mat 3041 - olej je vhodný pro uchování původního světlého odstínu dřeva s lehounce bílým nádechem

Mořidla

Dřevěný povrch je tónován mořidlem, které je rozleštěno, zůstane zachována kresba dřeva. Aplikuje se 1x vrstva mořidla dle výběru a 2x vrstva bezbarvý mat 3062.

Povrchová úprava dřeva

Hladký povrch
Deska je vybroušená a hladká. Hladký povrch je vhodný, pokud nechceme zdůrazňovat strukturu dřeva. Je ideální pro pracovní stoly, nebo psaní domácích úkolů.

Kartáčovaný povrch
Speciální finální úprava desky pomocí kartáčovací brusky. Dochází k tzv. vykartáčování měkčích vláken mladšího dřeva, tvrdší vlákna naopak zůstanou. Touto úpravou můžeme dosáhnout prokreslenějšího povrchu a vytvořit na dřevě hezkou strukturu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Industriální nábytek z masivu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 30-70 kg dle velikosti
Výška: 45 cm
Balení: 2 balíky na 1 paletě
Montáž: stůl je dodáván rozložený, jeho montáž je jednoduchá a nevyžaduje žádné vrtání. Součástí balení jsou šrouby a podložky pod kovové nohy.
Specifikace: český výrobek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: