ZDARMA čistící sprej ke všem jídelním stolům!

Konferenční stolek Konopka

19 730 Kč 16 306 Kč bez DPH
Dodání do 3-6 týdnů Dodání do 3-6 týdnů Dodání do 3-6 týdnů Dodání do 3-6 týdnů Dodání do 3-6 týdnů Dodání do 3-6 týdnů Dodání do 3-6 týdnů Dodání do 3-6 týdnů Dodání do 3-6 týdnů Zvolte variantu
Barva kovových nohou
Typ a sukovitost dřeva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Odstín nátěru dřeva
Povrchová úprava dřeva

Konopka je dvoupatrový konferenční stolek s praktickým a zároveň designově originálním řešením. Stůl má tvar oválu a svými rozměry je vhodný i pro větší návštěvy.

#SHOW_MORE#

Horní masivní deska ze 40mm silného dubu má velkorysý rozměr 130x80 cm. Kombinace oválného tvaru a zkosených hran desky působí velmi elegantně. Spodní deska slouží jako odkládací prostor, její umístění je nenápadné, přesto praktické a dostatečně prostorné.

K podtržení designové čistoty jsme pro konstrukci masivního konferenčního stolu zvolili námi oblíbenou ohýbanou ocelovou pásovinu, která stolu dodá určitou subtilnost a designovou atraktivitu. Výsledkem je plně funkční, hrdý a neokoukaný stolek s industriálním nádechem pro vás, kdo chcete mít doma skutečnou konferenční perlu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní dřevěná deska

Horní desku jsme vyrobili ze 40 mm silného masivního dubového dřeva. Spodní odkládací deska je z 25 mm silné dubové desky. Dub je velmi odolná dřevina s nenahraditelnou přirozenou strukturou a je tím nejlepším, co můžete doma mít. Při správném zacházení vám dubová deska vydrží celý život. Pro zvýraznění struktury dubového dřeva doporučujeme zvolit kartáčovanou úpravu povrchu, která desce dodá na dotek velmi příjemný "plastický" povrch. Desky jsou natřeny dvěma vrstvami tvrdého voskového oleje OSMO, který dřevo výborně chrání proti běžnému poškození a nechává dřevo přirozeně dýchat

Více o typech dřevěných desek, jejich sukovitosti a povrchové úpravě

Kovová podnož a spojení se dřevem

Kovová podnož je vyrobena z ohýbané ocelové pásoviny 80x8 mm. K dřevěné desce jsou nohy přišroubovány pomocí vrutů, a stolek je dodáván zkompletovaný. Kovové nohy jsou lakovány práškovým lakem tzv. komaxitovou úpravou v průmyslové lakovně.

Více o kovových nohách a spojení se dřevem

Rodný list /Certifikát pravosti

Každý kus našeho nábytku je s velkou péčí vyrobený originál. Ke každému výrobku je vystaven "Rodný list" s důležitými informacemi k montáži a způsobem péče tak, aby vám nábytek sloužil celý život.

Kupujete 100% český, ručně vyráběný nábytek z Moravského krasu. Obdivujeme českou přírodu, ctíme tradice a tyto hodnoty promítáme do našich výrobků, jejichž dřevo pochází z našich lesů. Jedním z našich velkých koníčků je pozorování ptáků ve volné přírodě, a tak asi není velkým překvapením, že jsme naše výrobky pojmenovali po zástupcích ptačí říše.

 

Potřebujete poradit?

Typ a sukovitost dřeva

Dub sukovitý / rustikální
Jedná se o dubovou desku, v níž je větší množství suků, případně praskliny. Deska působí velmi přirozeně. Větší suky a praskliny jsou tmeleny tmavým tmelem.

Dub s menším množstvím suků
Vybíráme dřevo s menší množstvím suků, ve dřevě však mohou být malá očka a suky, které mohou být tmeleny světlým nebo tmavým tmelem.

Jasan
Výrazné letokruhy vytvářejí krásnou originální kresbu. Tvrdostí se vyrovná dubu, jeho dřevo obsahuje výrazně méně suků.

Odstín nátěru dřeva

Bezbarvý mat 3062 - dřevo po jeho aplikaci jemně zežloutne, na jeho povrchu není patrný žádný film, působí přirozeně.

Bezbarvý hedvábný polomat 3032 - olej způsobí tzv "mokrý efekt", dřevo po jeho aplikace lehce zezlátne. Na povrchu je patrný lehce lesklý film.

Natural Effekt mat 3041 - olej je vhodný pro uchování původního světlého odstínu dřeva s lehounce bílým nádechem

Mořidla

Dřevěný povrch je tónován mořidlem, které je rozleštěno, zůstane zachována kresba dřeva. Aplikuje se 1x vrstva mořidla dle výběru a 2x vrstva bezbarvý mat 3062.

Povrchová úprava dřeva

Hladký povrch
Deska je vybroušená a hladká. Hladký povrch je vhodný, pokud nechceme zdůrazňovat strukturu dřeva. Je ideální pro pracovní stoly, nebo psaní domácích úkolů.

Kartáčovaný povrch
Speciální finální úprava desky pomocí kartáčovací brusky. Dochází k tzv. vykartáčování měkčích vláken mladšího dřeva, tvrdší vlákna naopak zůstanou. Touto úpravou můžeme dosáhnout prokreslenějšího povrchu a vytvořit na dřevě hezkou strukturu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masivní konferenční stolky
Záruka: 2 roky
Výška: 50 cm
Vyobrazený produkt: Dub sukovitý, hladký povrch, naturální olej matný
Rozměr horní desky: 130 x 80 cm, tloušťka 40 mm
Rozměr spodní desky: 105 x 65 cm, tloušťka 25 mm
Mezera mezi deskami: 12 cm
Balení: 1 balík na 1 paletě
Kompletace: Stůl je dodáván složený. Součástí balení jsou podložky pod kovové nohy.
Hmotnost: 44 kg
Specifikace: český výrobek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: