Únorová akce! Doprava ZDARMA na vše až do zaplnění kapacity!

Konferenční stolek Šoupálek

Doprava zdarma
11 319 Kč 9 355 Kč bez DPH
Dodání do 5-6 týdnů Dodání do 5-6 týdnů Dodání do 5-6 týdnů Dodání do 5-6 týdnů Dodání do 5-6 týdnů Dodání do 5-6 týdnů Zvolte variantu
Barva kovových nohou
Typ a sukovitost dřeva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Odstín nátěru dřeva
Povrchová úprava dřeva

Konferenční stolek Šoupálek je složen ze dvou, na sobě nezávislých, trojúhelníkových částí.

#SHOW_MORE#

Deska obou částí stolu je vyrobena z jednoho kusu dřevěné masivní desky a prkna na sebe opticky navazují. Obrovskou výhodou Šoupálka je variabilita jeho využití dle aktuálních potřeb rodiny či návštěv. Jednoduchým "šoupnutím" delších stran k sobě můžete vytvořit praktický obdélníkový konferenční stůl, nebo naopak jednotlivé části stolu přisunout tam, kam je zrovna třeba. 

Základ konstrukce je tvořen kovovou podnoží ze svařených ocelových profilů, které nesou masivní dubovou desku. Jestliže hledáte designově zajímavý, neokoukaný a variabilní konferenční stůl, je Šoupálek tou správnou volbou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní dřevěná deska

Deska stolu je vyrobena ze 25 mm silného masivního dubového dřeva. Dub je velmi odolná dřevina s nenahraditelnou přirozenou strukturou a je tím nejlepším, co můžete doma mít. Při správném zacházení vám dubová deska vydrží celý život. Pro zvýraznění struktury dubového dřeva doporučujeme zvolit kartáčovanou úpravu povrchu, která desce dodá na dotek velmi příjemný "plastický" povrch. Desky jsou natřeny dvěma vrstvami tvrdého voskového oleje OSMO, který dřevo výborně chrání proti běžnému poškození a nechává dřevo přirozeně dýchat.

Více o typech dřevěných desek, jejich sukovitosti a povrchové úpravě

Kovová podnož a spojení se dřevem

Kovová podnož je svařena z ocelových profilů 50x10 mm. K dřevěné desce je podnož přišroubována pomocí vrutů, stůl není třeba během stěhování demontovat. Kovové nohy jsou lakovány práškovým lakem tzv. komaxitovou úpravou v průmyslové lakovně.

Více o kovových nohách a spojení se dřevem

Rodný list /Certifikát pravosti

Každý kus našeho nábytku je s velkou péčí vyrobený originál. Ke každému výrobku je vystaven "Rodný list" s důležitými informacemi k montáži a způsobem péče tak, aby vám nábytek sloužil celý život.

Kupujete 100% český, ručně vyráběný nábytek z Moravského krasu. Obdivujeme českou přírodu, ctíme tradice a tyto hodnoty promítáme do našich výrobků, jejichž dřevo pochází z našich lesů. Jedním z našich velkých koníčků je pozorování ptáků ve volné přírodě, a tak asi není velkým překvapením, že jsme naše výrobky pojmenovali právě po zástupcích ptačí říše.

 

Potřebujete poradit?

Typ a sukovitost dřeva

Dub sukovitý / rustikální
Jedná se o dubovou desku, v níž je větší množství suků, případně praskliny. Deska působí velmi přirozeně. Větší suky a praskliny jsou tmeleny tmavým tmelem.

Dub s menším množstvím suků
Vybíráme dřevo s menší množstvím suků, ve dřevě však mohou být malá očka a suky, které mohou být tmeleny světlým nebo tmavým tmelem.

Jasan
Výrazné letokruhy vytvářejí krásnou originální kresbu. Tvrdostí se vyrovná dubu, jeho dřevo obsahuje výrazně méně suků.

Odstín nátěru dřeva

Bezbarvý mat 3062 - dřevo po jeho aplikaci jemně zežloutne, na jeho povrchu není patrný žádný film, působí přirozeně.

Bezbarvý hedvábný polomat 3032 - olej způsobí tzv "mokrý efekt", dřevo po jeho aplikace lehce zezlátne. Na povrchu je patrný lehce lesklý film.

Natural Effekt mat 3041 - olej je vhodný pro uchování původního světlého odstínu dřeva s lehounce bílým nádechem

Mořidla

Dřevěný povrch je tónován mořidlem, které je rozleštěno, zůstane zachována kresba dřeva. Aplikuje se 1x vrstva mořidla dle výběru a 2x vrstva bezbarvý mat 3062.

Povrchová úprava dřeva

Hladký povrch
Deska je vybroušená a hladká. Hladký povrch je vhodný, pokud nechceme zdůrazňovat strukturu dřeva. Je ideální pro pracovní stoly, nebo psaní domácích úkolů.

Kartáčovaný povrch
Speciální finální úprava desky pomocí kartáčovací brusky. Dochází k tzv. vykartáčování měkčích vláken mladšího dřeva, tvrdší vlákna naopak zůstanou. Touto úpravou můžeme dosáhnout prokreslenějšího povrchu a vytvořit na dřevě hezkou strukturu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masivní konferenční stolky
Záruka: 2 roky
Rozměry stolu: 120 x 70 cm
Výška: 50 cm
Vyobrazený produkt: Dub sukovitý, kartáčovaný povrch, naturální olej matný
Balení: 2 balíky na 1 paletě
Montáž: Stůl je dodáván složený. Součástí balení jsou podložky pod kovové nohy.
Specifikace: český výrobek
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Konferenční stolek Šoupálek https://cdn.myshoptet.com/usr/www.majstrstych.cz/user/shop/related/68_soupalek-img2.png?65d486e3 5
LB Avatar autora | 6.1.2021
Stolek je vydařený, moc se všem líbí. Možná jsme měli koupit kartáčovaný, ale i hladký je krásný.