Jídelní stůl DropDoprava Česká pošta a Toptrans zdarma do 31.5.2024!

Levitující postel Pisila

Masivní dubová postel Pisila na první pohled levituje v prostoru, přesto je svou konstrukcí stabilní a pevná. Dynamické zakřivení čalouněného čela a zapuštěné noční stolky posouvají design postele o několik úrovní výše.

#SHOW_MORE#

Levitující postel Pisila vynikne jak ve velkoryse řešeném interiéru, tak bude skvěle sloužit i v menší ložnici. Díky použitému nejlepšímu možnému masivnímu materiálu je zárukou klidného spaní bez jakéhokoliv vrzání.

Rozměry nočních stolků: 70 x 47 x 25 cm (šířka x hloubka x výška). Na přání je možná úprava.

Potahovou látku čela postele je možné zvolit z různých odstínů.

Uvedené ceny jsou včetně roštu a montáže!

Velikost matrace (Š x D)
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Typ sukovitosti dřeva ?
Povrchová úprava dřeva
Odstín nátěru dřeva
Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Zvolte variantu
69 500 Kč 73 500 Kč 76 500 Kč 79 500 Kč od 69 500 Kč 57 438 Kč bez DPH 60 744 Kč bez DPH 63 223 Kč bez DPH 65 702 Kč bez DPH od 57 438 Kč bez DPH
Kategorie: Designový nábytek z masivu
Hmotnost:: 150-200kg dle velikosti
Montáž:: postel je dodána rozložená, v ceně je montáž na místě.
Specifikace:: český výrobek
postel01a
Možnost konfigurace Vyrobeno v Česku

Proč to zabere nějaký čas?

Celková doba výroby se pohybuje kolem 4-6 týdnů. Nabízíme téměř neomezenou možnost konfigurace každého výrobku od druhu dřeva, velikosti, povrchové úpravy, nátěru. Proto nábytek neskladujeme, ale vyrábíme vždy na konkrétní objednanou konfiguraci. Skladem si držíme vysušené dřevo a většinu kovových komponentů. Vaše objednávka jde do výroby ihned po jejím přijetí a nikde se nezdržuje. Pokud na výrobu spěcháte, prosíme, kontaktujte nás.

Těšíme se na výrobu vašeho nového nábytku. Tým Majstrštychu.

Materiál z dřevěného masivu

Celá konstrukce postele je vyrobena ze 40 mm silného masivního dubového dřeva. Dub je velmi odolná dřevina s nenahraditelnou přirozenou strukturou a je tím nejlepším, co můžete doma mít. Při správném zacházení vám dubová postel vydrží celý život. Dřevo je natřené dvěma vrstvami tvrdého voskového oleje OSMO, který dřevo výborně chrání proti běžnému poškození a nechává dřevo přirozeně dýchat. Můžete si zvolit odstín povrchové úpravy masivní desky.

Více o typech dřevěných desek, jejich sukovitosti, povrchové úpravě a odstínů oleje

Kupujete 100% český, ručně vyráběný nábytek z Moravského krasu. Obdivujeme českou přírodu, ctíme tradice a tyto hodnoty promítáme do našich výrobků, jejichž dřevo pochází z našich lesů. Jedním z našich velkých koníčků je pozorování ptáků ve volné přírodě, a tak asi není velkým překvapením, že jsme naše výrobky pojmenovali po zástupcích ptačí říše.

Zpět do obchodu