Jídelní stůl DropRozkládací jídelní stůl Drop s kovovou podnoží!

Přídavná deska Hrdlička

Rádi slavíte s přáteli a potřebujete více místa u jídelního stolu? Nechcete aby Vám jídelní stůl zabíral moc místa, ale někdy prostě potřebujete usadit víc lidí?

Vyslyšeli jsme Vaše přání a k našim vybraným jídelním stolům si můžete objednat přídavnou desku nebo pár přídavných desek Hrdliček. Hrdlička je kotvena ke stolu pomocí jednoduchého mechanismu dvou konzolí. Po usazení k hraně stolu stačí přídavnou desku jednoduše dotáhnout přiloženým imbusovým klíčem. V případě potřeby je možné z přídavné desky konzoli úplně demontovat a jednoduše uskladnit i se šrouby. 

#SHOW_MORE#

V případě objednávky společně s jídelním stolem tato deska bude mít stejnou povrchovou úpravu jako objednaný masivní jídelní stůl. Jestliže máte požadavek na jiný rozměr nebo úpravu, tak nás prosím kontaktujte.

Uvedená cena je za 1ks desky včetně kování, šroubů , klíče a přípravy kotvení na objednaném jídelním stole. Pro zvětšení stolu na obou stranách objednejte 2ks.

Hrdličku je možné objednat k těmto jídelním stolům: Ledňáček, Brhlík, Dudek, Raroh, LelekStehlík, Orel, Sokol,  Střízlík, Moták.

délku přídavné desky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Hrana dřevěné desky
Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Zvolte variantu
4 000 Kč 4 500 Kč 5 000 Kč 5 500 Kč 6 000 Kč od 4 000 Kč 3 306 Kč bez DPH 3 719 Kč bez DPH 4 132 Kč bez DPH 4 545 Kč bez DPH 4 959 Kč bez DPH od 3 306 Kč bez DPH
Kategorie: Doplňky
Hmotnost:: 5-10 kg dle velikosti
Montáž:: stůl je dodáván rozložený, jeho montáž je jednoduchá a nevyžaduje žádné vrtání. Součástí balení jsou šrouby a podložky pod kovové nohy.
Specifikace:: český výrobek
Profil: 40x20mm
pridavna deska 01
Možnost konfigurace Vyrábíme v Česku

Proč to zabere nějaký čas?

Celková doba výroby se pohybuje kolem 4-6 týdnů. Nabízíme téměř neomezenou možnost konfigurace každého výrobku od druhu dřeva, velikosti, povrchové úpravy, nátěru. Proto nábytek neskladujeme, ale vyrábíme vždy na konkrétní objednanou konfiguraci. Skladem si držíme vysušené dřevo a většinu kovových komponentů. Vaše objednávka jde do výroby ihned po jejím přijetí a nikde se nezdržuje. Pokud na výrobu spěcháte, prosíme, kontaktujte nás.

Těšíme se na výrobu vašeho nového nábytku. Tým Majstrštychu.

Deska z dřevěného masivu

Přídavná deska je vyrábíme ze 40 mm silného masivního dubového dřeva. Dub je velmi odolná dřevina s nenahraditelnou přirozenou strukturou a je tím nejlepším, co můžete doma mít. Při správném zacházení vám dubová deska vydrží celý život. Pro zvýraznění struktury dubového dřeva doporučujeme zvolit kartáčovanou úpravu povrchu, která desce dodá na dotek velmi příjemný "plastický" povrch. Desky jsou natřeny dvěma vrstvami tvrdého voskového oleje OSMO, který dřevo výborně chrání proti běžnému poškození a nechává dřevo přirozeně dýchat. Můžete si zvolit odstín povrchové úpravy masivní desky.

Více o typech dřevěných desek, jejich sukovitosti, povrchové úpravě a odstínů oleje

Kovový držák a spojení se dřevem

Kovový držák desky je přišroubován pomocí závrtných matic, které v desce vytvoří pevný kovový závit. Tento spojovací prvek má proti vrutům obrovskou výhodu - stůl smontujete bez potřeby jakéhokoliv nářadí a vrtání do dřeva. Také se nemusíte bát poškození desky při několikanásobné demontáži nebo stěhování. Kovový držek je lakovány práškovým lakem tzv. komaxitovou úpravou v průmyslové lakovně.

Více o kovových nohách, lakování a spojení se dřevěnou deskou

Kupujete 100% český, ručně vyráběný nábytek z Moravského krasu. Obdivujeme českou přírodu, ctíme tradice a tyto hodnoty promítáme do našich výrobků, jejichž dřevo pochází z našich lesů. Jedním z našich velkých koníčků je pozorování ptáků ve volné přírodě, a tak asi není velkým překvapením, že jsme naše výrobky pojmenovali po zástupcích ptačí říše.

Zpět do obchodu