ZDARMA čistící sprej ke všem jídelním stolům!

TV stolek Datlík

29 900 Kč 29 900 Kč 33 900 Kč 33 900 Kč 36 900 Kč 36 900 Kč od 29 900 Kč 24 711 Kč bez DPH 24 711 Kč bez DPH 28 017 Kč bez DPH 28 017 Kč bez DPH 30 496 Kč bez DPH 30 496 Kč bez DPH od 24 711 Kč bez DPH
Dodání do 3-6 týdnů Dodání do 3-6 týdnů Dodání do 3-6 týdnů Dodání do 3-6 týdnů Dodání do 3-6 týdnů Dodání do 3-6 týdnů Zvolte variantu
Délka TV stolku
Typ a sukovitost dřeva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Odstín nátěru dřeva
Povrchová úprava dřeva

Nástěnný TV stolek Datlík se pyšní jednoduchou a moderní konstrukcí z poctivého masivního dřeva. Vyznačuje se kombinací minimalismu a praktičnosti. Závěsný celomasivní TV stolek Datlík se hodí skutečně kamkoliv a dá se velmi snadno kombinovat s každým naším nábytkem. 

Konstrukce stolku je rozdělena do čtyř částí. Na krajích stolek disponuje TV stolek dvěma praktickými zásuvkami a dvěma skřínkami se sklopným otvíráním uprostřed. Bezúchytková dvířka otevřete bez sebemenší námahy lehkým ťuknutím, pomocí mechanismu "tip-on". Kompletní rozměry TV stolku najdete ve fotogalerii, v základní verzi nabízíme tři délky 240 - 260 - 280 cm.  Případné úpravy rozměrů nebo jiná skladba zásuvek a skříněk je samozřejmě možná na zakázku dle Vašich potřeb.

#SHOW_MORE#

TV stolek Datlík je vyroben z dubového nebo jasanového dřeva v naší výrobě v Moravském krasu a poslouží dlouhá léta. Samozřejmostí jsou případné úpravy rozměrů. Cena TV stolku je včetně montáže na zeď. (nutné objednat dopravu Majstrštych).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní dubová nebo jasanová deska

Deska TV stolku je vyrobena z 20-25 mm silného masivního dubového/jasanového dřeva. Dub i jasan jsou velmi odolné dřeviny s nenahraditelnou přirozenou strukturou a je tím nejlepším, co můžete doma mít. Při správném zacházení vám naše masivní deska vydrží celý život.Desky jsou natřeny dvěma vrstvami tvrdého voskového oleje OSMO, který dřevo výborně chrání proti běžnému poškození a nechává dřevo přirozeně dýchat. 

Více o typech dřevěných desek, jejich sukovitosti, povrchové úpravě a odstínů oleje.

Rodný list /Certifikát pravosti

Každý kus našeho nábytku je s velkou péčí vyrobený originál. Ke každému výrobku je vystaven "Rodný list" s důležitými informacemi k montáži a způsobem péče tak, aby vám nábytek sloužil celý život.

Kupujete 100% český, ručně vyráběný nábytek z Moravského krasu. Obdivujeme českou přírodu, ctíme tradice a tyto hodnoty promítáme do našich výrobků, jejichž dřevo pochází z našich lesů. Jedním z našich velkých koníčků je pozorování ptáků ve volné přírodě, a tak asi není velkým překvapením, že jsme naše výrobky pojmenovali právě po zástupcích ptačí říše. 

 

Potřebujete poradit?

Typ a sukovitost dřeva

Dub sukovitý / rustikální
Jedná se o dubovou desku, v níž je větší množství suků, případně praskliny. Deska působí velmi přirozeně. Větší suky a praskliny jsou tmeleny tmavým tmelem.

Dub s menším množstvím suků
Vybíráme dřevo s menší množstvím suků, ve dřevě však mohou být malá očka a suky, které mohou být tmeleny světlým nebo tmavým tmelem.

Jasan
Výrazné letokruhy vytvářejí krásnou originální kresbu. Tvrdostí se vyrovná dubu, jeho dřevo obsahuje výrazně méně suků.

Odstín nátěru dřeva

Bezbarvý mat 3062 - dřevo po jeho aplikaci jemně zežloutne, na jeho povrchu není patrný žádný film, působí přirozeně.

Bezbarvý hedvábný polomat 3032 - olej způsobí tzv "mokrý efekt", dřevo po jeho aplikace lehce zezlátne. Na povrchu je patrný lehce lesklý film.

Natural Effekt mat 3041 - olej je vhodný pro uchování původního světlého odstínu dřeva s lehounce bílým nádechem

Mořidla

Dřevěný povrch je tónován mořidlem, které je rozleštěno, zůstane zachována kresba dřeva. Aplikuje se 1x vrstva mořidla dle výběru a 2x vrstva bezbarvý mat 3062.

Povrchová úprava dřeva

Hladký povrch
Deska je vybroušená a hladká. Hladký povrch je vhodný, pokud nechceme zdůrazňovat strukturu dřeva. Je ideální pro pracovní stoly, nebo psaní domácích úkolů.

Kartáčovaný povrch
Speciální finální úprava desky pomocí kartáčovací brusky. Dochází k tzv. vykartáčování měkčích vláken mladšího dřeva, tvrdší vlákna naopak zůstanou. Touto úpravou můžeme dosáhnout prokreslenějšího povrchu a vytvořit na dřevě hezkou strukturu.

Doplňkové parametry

Kategorie: TV stolky a komody z masivu
Hmotnost:: 60kg
Montáž: TV stolek je dodáván složený, v ceně je montáž na místě.
Zobrazený produkt: Délka 280cm, nátěr olejové mořidlo JATOBA
Specifikace:: český výrobek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: