Jídelní stůl DropDoprava Česká pošta a Toptrans zdarma do 31.5.2024!

Nástěnný TV stolek Datlík

Nástěnný TV stolek Datlík se pyšní jednoduchou a moderní konstrukcí z poctivého masivního dřeva. Vyznačuje se kombinací minimalismu a praktičnosti. Závěsný celomasivní TV stolek Datlík se hodí skutečně kamkoliv a dá se velmi snadno kombinovat s každým naším nábytkem. 

TV stolek Datlík vyniká variabilitou, která vám umožňuje vybrat si z různých délek v rozmezí 160 až 280 cm. Dále máte možnost zvolit, zda korpus stolku bude složen ze dvou, tří nebo čtyř segmentů. V rámci konfigurace můžete individuálně vybrat typ každého segmentu, ať už preferujete otevřenou polici, skříňku se sklopným otvíráním nebo zásuvku. Tento TV stolek je tak možné bez problémů přizpůsobit vašim potřebám a vkusu.

Otvírání skříněk i zásuvek je bezúchytkové a otevřete je bez sebemenší námahy lehkým ťuknutím, pomocí mechanismu "tip-on". Samozřejmostí je kvalitní nábytkové kování BLUM. Kompletní rozměry TV stolku najdete ve fotogalerii. 

#SHOW_MORE#

TV stolek Datlík je vyroben z dubového nebo jasanového dřeva v naší výrobě v Moravském krasu a poslouží dlouhá léta. Záda skříňky jsou vyrobeny z překližky namořené v odstínu dubu. Na přání je možné připravit otvory a průchodky pro kabely. Případné úpravy rozměrů jsou možné na zakázku dle Vašich potřeb.

Délka TV stolku
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Typ sukovitosti dřeva ?
Odstín nátěru dřeva
Počet segmentů TV stolku pro daný rozměr ?
Segment 1 ?
Segment 2 ?
Segment 3 ?
Segment 4 ?
Montáž TV stolku na zeď ?
Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Zvolte variantu
19 900 Kč 20 900 Kč 22 900 Kč 24 900 Kč 26 900 Kč 27 900 Kč 28 900 Kč od 19 900 Kč 16 446 Kč bez DPH 17 273 Kč bez DPH 18 926 Kč bez DPH 20 579 Kč bez DPH 22 231 Kč bez DPH 23 058 Kč bez DPH 23 884 Kč bez DPH od 16 446 Kč bez DPH
Kategorie: TV stolky a komody z masivu
Hmotnost:: 60kg
Montáž: TV stolek je dodáván složený, v ceně je montáž na místě.
Zobrazený produkt: Délka 280cm, nátěr olejové mořidlo JATOBA
Specifikace:: český výrobek

Proč to zabere nějaký čas?

Celková doba výroby se pohybuje kolem 4-6 týdnů. Nabízíme téměř neomezenou možnost konfigurace každého výrobku od druhu dřeva, velikosti, povrchové úpravy, nátěru. Proto nábytek neskladujeme, ale vyrábíme vždy na konkrétní objednanou konfiguraci. Skladem si držíme vysušené dřevo a většinu kovových komponentů. Vaše objednávka jde do výroby ihned po jejím přijetí a nikde se nezdržuje. Pokud na výrobu spěcháte, prosíme, kontaktujte nás.

Těšíme se na výrobu vašeho nového nábytku. Tým Majstrštychu.

Masivní dubová nebo jasanová deska

Deska TV stolku je vyrobena z 23-25 mm silného masivního dubového/jasanového dřeva. Dub i jasan jsou velmi odolné dřeviny s nenahraditelnou přirozenou strukturou a je tím nejlepším, co můžete doma mít. Při správném zacházení vám naše masivní deska vydrží celý život.Desky jsou natřeny dvěma vrstvami tvrdého voskového oleje OSMO, který dřevo výborně chrání proti běžnému poškození a nechává dřevo přirozeně dýchat. 

Více o typech dřevěných desek, jejich sukovitosti, povrchové úpravě a odstínů oleje.

Rodný list /Certifikát pravosti

Každý kus našeho nábytku je s velkou péčí vyrobený originál. Ke každému výrobku je vystaven "Rodný list" s důležitými informacemi k montáži a způsobem péče tak, aby vám nábytek sloužil celý život.

Kupujete 100% český, ručně vyráběný nábytek z Moravského krasu. Obdivujeme českou přírodu, ctíme tradice a tyto hodnoty promítáme do našich výrobků, jejichž dřevo pochází z našich lesů. Jedním z našich velkých koníčků je pozorování ptáků ve volné přírodě, a tak asi není velkým překvapením, že jsme naše výrobky pojmenovali právě po zástupcích ptačí říše. 

 
Zpět do obchodu