Jídelní stůl DropDoprava Česká pošta a Toptrans zdarma do 31.5.2024!

TV stolek Orlosup

Samostatně stojící TV stolek Orlosup je hrdým zástupcem jednotného industriálního stylu, který reprezentuje společně s jídelním stolem Orel, nebo konferenčním stolkem Orlík. Dominantní čtyři kovové nohy jsou vyrobeny z ocelových L profilů a nesou celou konstrukci z poctivého masivního dřeva. Samotný TV stolek je tvořen čtyřmi zásuvkami v bočních částech, střed stolku je pak vyhrazen pro skříňku s poličkou. Horní deska je vyrobena ze silné masivní desky, spodní lišta z kovového profilu podtrhuje industriální design televizního stolku.

Pro zdůraznění industriálního stylu jsou veškeré zásuvky i skříňka vybaveny stylovou úchytkou. Alternativně je možné TV stolek vybavit bezúchytovým systémem "tip-on".

#SHOW_MORE#

TV stolek Orlosup nabízíme v jednom základním rozměru. Základní rozměry TV stolku najdete v galerii. Samozřejmostí jsou případné úpravy rozměrů na přání dle dispozice Vašeho prostoru.

Typ sukovitosti dřeva ?
Povrchová úprava dřeva
Odstín nátěru dřeva
Zvolte barvu kovu
Dodání do 4-6 týdnů
39 500 Kč 32 645 Kč bez DPH
Kategorie: TV stolky a komody z masivu
Hmotnost:: 80 kg
Montáž:: TV stolek je dodáván složený, v ceně je montáž na místě.
Zobrazený produkt: Délka 180cm, nátěr tvrdý voskový olej OSMO mat 3062
Specifikace:: český výrobek
Orlosup1804060 img1
Možnost konfigurace Vyrobeno v Česku

Proč to zabere nějaký čas?

Celková doba výroby se pohybuje kolem 4-6 týdnů. Nabízíme téměř neomezenou možnost konfigurace každého výrobku od druhu dřeva, velikosti, povrchové úpravy, nátěru. Proto nábytek neskladujeme, ale vyrábíme vždy na konkrétní objednanou konfiguraci. Skladem si držíme vysušené dřevo a většinu kovových komponentů. Vaše objednávka jde do výroby ihned po jejím přijetí a nikde se nezdržuje. Pokud na výrobu spěcháte, prosíme, kontaktujte nás.

Těšíme se na výrobu vašeho nového nábytku. Tým Majstrštychu.

Masivní dubový nebo jasanový materiál

TV stolek Orlosup vyrábíme z masivního dubového nebo jasanového dřeva. Dub i jasan jsou velmi odolné dřeviny s nenahraditelnou přirozenou strukturou a je tím nejlepším, co můžete doma mít. Při správném zacházení vám naše masivní deska vydrží celý život. Pro zvýraznění struktury dřeva doporučujeme zvolit kartáčovanou úpravu povrchu, která desce dodá na dotek velmi příjemný "plastický" povrch. Desky jsou natřeny dvěma vrstvami tvrdého voskového oleje OSMO, který dřevo výborně chrání proti běžnému poškození a nechává dřevo přirozeně dýchat. 

Více o typech dřevěných desek, jejich sukovitosti, povrchové úpravě a odstínů oleje.

Více o údržbě desek jídelních stolů.

Kovová podnož a spojení se dřevem

Kovové nohy jsou svařeny z ocelového profilu 80x80mm. Kovové nohy jsou lakovány práškovým lakem tzv. komaxitovou úpravou v průmyslové lakovně.

Rodný list /Certifikát pravosti

Každý kus našeho nábytku je s velkou péčí vyrobený originál. Ke každému výrobku je vystaven "Rodný list" s důležitými informacemi k montáži a způsobem péče tak, aby vám nábytek sloužil celý život.

Kupujete 100% český, ručně vyráběný nábytek z Moravského krasu. Obdivujeme českou přírodu, ctíme tradice a tyto hodnoty promítáme do našich výrobků, jejichž dřevo pochází z našich lesů. Jedním z našich velkých koníčků je pozorování ptáků ve volné přírodě, a tak asi není velkým překvapením, že jsme naše výrobky pojmenovali právě po zástupcích ptačí říše. 

 
Zpět do obchodu