Akce! Kartáčování všech výrobků bez příplatku až do konce ledna!

TV stolek Rybák

22 900 Kč 18 926 Kč bez DPH
Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Zvolte variantu
Typ a sukovitost dřeva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Odstín nátěru dřeva
TV stolek varianta ?

TV stolek Rybák s policí a zavíratelnou skříňkou se vyznačuje jednoduchým a minimalistickým designem a klade si za cíl skloubit praktičnost a přirozenou lehkost. Zavíratelná skříňka uschová vše, co má být skryto zvědavým pohledům, zatímco horní police se pochlubí designově povedenou visutou postranní poličkou. Polici jsme dali slušivý nátěr v černém transparentním oleji.

Konstrukce a uchycení horní i visuté police je dimenzována na opravdu velké zatížení a není problém na polici postavit velkou televizi či těžší dekorační předměty. Bezúchytková dvířka skříňky otevřete bez sebemenší námahy lehkým ťuknutím.

#SHOW_MORE#

Prostor mezi policí a skříňkou je možné využít na odložení stolních her, knih, herní konzole nebo reprosoupravy.

TV stolek Rybák nabízíme ve třech variantách s možností prostého položení na podlahu nebo zavěšení na zeď. Vybírat lze z výroby pravého či levého provedení visuté police a do třetíce je možná také visutá police na obě strany skříňky. Kompletní rozměry TV stolku najdete na konci fotogalerie. Samozřejmostí jsou případné úpravy rozměrů na přání dle dispozice Vašeho prostoru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní dubová nebo jasanová deska

Desku stolu vyrábíme ze 40 mm silného masivního dubového/jasanového dřeva. Dub i jasan jsou velmi odolné dřeviny s nenahraditelnou přirozenou strukturou a je tím nejlepším, co můžete doma mít. Při správném zacházení vám naše masivní deska vydrží celý život. Pro zvýraznění struktury dřeva doporučujeme zvolit kartáčovanou úpravu povrchu, která desce dodá na dotek velmi příjemný "plastický" povrch. Desky jsou natřeny dvěma vrstvami tvrdého voskového oleje OSMO, který dřevo výborně chrání proti běžnému poškození a nechává dřevo přirozeně dýchat. 

Více o typech dřevěných desek, jejich sukovitosti, povrchové úpravě a odstínů oleje.

Více o údržbě desek jídelních stolů.

Kovová podnož a spojení se dřevem

Kovová podnož je svařena z ocelové pásoviny 80x10 mm.K dřevěné desce je podnož přišroubována pomocí závrtných matic, které v desce vytvoří pevný kovový závit. Tento spojovací prvek má proti vrutům obrovskou výhodu - stůl smontujete bez potřeby jakéhokoliv nářadí a vrtání do dřeva. Také se nemusíte bát poškození desky při několikanásobné demontáži nebo stěhování. Kovové nohy jsou lakovány práškovým lakem tzv. komaxitovou úpravou v průmyslové lakovně.

Více o kovových nohách a spojení se dřevem

Rodný list /Certifikát pravosti

Každý kus našeho nábytku je s velkou péčí vyrobený originál. Ke každému výrobku je vystaven "Rodný list" s důležitými informacemi k montáži a způsobem péče tak, aby vám nábytek sloužil celý život.

Kupujete 100% český, ručně vyráběný nábytek z Moravského krasu. Obdivujeme českou přírodu, ctíme tradice a tyto hodnoty promítáme do našich výrobků, jejichž dřevo pochází z našich lesů. Jedním z našich velkých koníčků je pozorování ptáků ve volné přírodě, a tak asi není velkým překvapením, že jsme naše výrobky pojmenovali právě po zástupcích ptačí říše. 

 

Potřebujete poradit?

Typ a sukovitost dřeva

Dub sukovitý / rustikální
Jedná se o dubovou desku, v níž je větší množství suků, případně praskliny. Deska působí velmi přirozeně. Větší suky a praskliny jsou tmeleny tmavým tmelem.

Dub s menším množstvím suků
Vybíráme dřevo s menší množstvím suků, ve dřevě však mohou být malá očka a suky, které mohou být tmeleny světlým nebo tmavým tmelem.

Jasan
Výrazné letokruhy vytvářejí krásnou originální kresbu. Tvrdostí se vyrovná dubu, jeho dřevo obsahuje výrazně méně suků.

Odstín nátěru dřeva

Bezbarvý mat 3062 - dřevo po jeho aplikaci jemně zežloutne, na jeho povrchu není patrný žádný film, působí přirozeně.

Bezbarvý hedvábný polomat 3032 - olej způsobí tzv "mokrý efekt", dřevo po jeho aplikace lehce zezlátne. Na povrchu je patrný lehce lesklý film.

Natural Effekt mat 3041 - olej je vhodný pro uchování původního světlého odstínu dřeva s lehounce bílým nádechem

Mořidla

Dřevěný povrch je tónován mořidlem, které je rozleštěno, zůstane zachována kresba dřeva. Aplikuje se 1x vrstva mořidla dle výběru a 2x vrstva bezbarvý mat 3062.

Povrchová úprava dřeva

Hladký povrch
Deska je vybroušená a hladká. Hladký povrch je vhodný, pokud nechceme zdůrazňovat strukturu dřeva. Je ideální pro pracovní stoly, nebo psaní domácích úkolů.

Kartáčovaný povrch
Speciální finální úprava desky pomocí kartáčovací brusky. Dochází k tzv. vykartáčování měkčích vláken mladšího dřeva, tvrdší vlákna naopak zůstanou. Touto úpravou můžeme dosáhnout prokreslenějšího povrchu a vytvořit na dřevě hezkou strukturu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: