Volné vstupenky na veletrh DESIGN SHAKER 2024

Veletrhy
14. 3. 2024
4 minuty čtení
Karel Vejchodský Karel Vejchodský

Opět se účastníme výběrového veletrhu interiérového designu DESIGN SHAKER 2024. Koná se 11-14.4.2024 na výstavišti PVA v Praze. Po loňské úspěšné premiéře jídelního stolu Kormorán se skleněnou podnoží přivezeme další novinky. A opět posuneme laťku o kousek výš.

Design Shaker 2024V hale 4A odprezentujeme krásné kousky. Můžete se těšit na:

  • Nový rozkládací stůl, který bude mít na Design Shaker premiéru. Vysouvací mechanismus nenarušuje design stolu, protože je skrytý pod masivní deskou. Pro rozložení nemusíte manipulovat s hlavní deskou nebo konstrukcí.
  • Výjimečný stůl Střízlík. Dřevěná deska se zkosenými hranami stojí na kovových nohou umístěných v rozích. Nohy jsme do masivní desky působivě zasadili, takže si při pohledu na stůl užijete efekt designové čistoty.
  • Designový kousek Albatros, jehož masivní dřevěnou desku nesou čiré skleněné podnože. Stůl tak navozuje pocit volného vznášení se v místnosti. Albatros doplňuje konferenční stolek Alexandr. Oba výrobky mají perfektně řešené pohledové detaily a kotvení.
  • TV stolek Skorec, který slavil velký úspěch na podzimním veletrhu For Interior.
  • ... A novinky, které si zatím necháme jako překvapení. Všechen nábytek si budete moct v klidu prohlédnout, popovídat si s námi, vybrat vhodné dřevo, jeho úpravu a nátěry.

 

Veletrh začal, již není možné poslat volné vstupenky. Děkujeme za pochopení.

Zpět do obchodu