ZDARMA čistící sprej ke všem jídelním stolům!

TV stolek / komoda Skorec 3P

34 900 Kč 28 843 Kč bez DPH
Dodání do 3-6 týdnů Dodání do 3-6 týdnů Zvolte variantu
Typ a sukovitost dřeva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Odstín nátěru dřeva
Povrchová úprava dřeva

S radostí představujeme první model z naší nové celomasivní řady komod a TV stolků Skorec. Tato řada přináší unikátní designový prvek – zešikmené rozdělení, které kombinuje otevřenou a uzavřenou část. Zešikmená kompozice této řady nám přináší osvěžující vzhled a celkově zajímavé a praktické uspořádání uzavíracích částí celé komody při zachování vzhledové "čistoty".

V levé části třípatrové komody se nachází uzavíratelná část skříňky, ve spodním patře je prostor oddělen praktickou přepážkou. V pravé části komody najdeme tři zásuvky různých velikostí, které nabízejí dostatek místa pro uspořádání drobných věcí.

Tento TV stolek  stojí na tenkých kovových profilech, které mu propůjčují lehkost a eleganci. S tímto TV stolem získáváte nejen funkční místo pro váš televizor, ale také designový kousek, který zvýrazní vaši obývací nebo ložnici. 

#SHOW_MORE#

TV stolek Skorec nabízíme v jednom základním rozměru 160x42x75 cm. Je možné provést případné úpravy rozměrů na přání, aby TV stolek vyhovoval dispozici vašeho prostoru.

Skorec je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a funkční nábytek s výjimečným designem. Samozřejmostí je použití TOP materiálů z naší produkce, tedy prvotřídní dubové či jasanové dřevo s velkou variabilitou povrchových úprav.

 
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní dubový nebo jasanový materiál

TV stolek Orlosup vyrábíme z masivního dubového nebo jasanového dřeva. Dub i jasan jsou velmi odolné dřeviny s nenahraditelnou přirozenou strukturou a je tím nejlepším, co můžete doma mít. Při správném zacházení vám naše masivní deska vydrží celý život. Pro zvýraznění struktury dřeva doporučujeme zvolit kartáčovanou úpravu povrchu, která desce dodá na dotek velmi příjemný "plastický" povrch. Desky jsou natřeny dvěma vrstvami tvrdého voskového oleje OSMO, který dřevo výborně chrání proti běžnému poškození a nechává dřevo přirozeně dýchat. 

Více o typech dřevěných desek, jejich sukovitosti, povrchové úpravě a odstínů oleje.

Více o údržbě desek jídelních stolů.

Kovová podnož a spojení se dřevem

Kovové nohy jsou vyrobeny z ocelového L profilu 10x10cm . Kovové nohy jsou lakovány práškovým lakem tzv. komaxitovou úpravou v průmyslové lakovně.

Rodný list /Certifikát pravosti

Každý kus našeho nábytku je s velkou péčí vyrobený originál. Ke každému výrobku je vystaven "Rodný list" s důležitými informacemi k montáži a způsobem péče tak, aby vám nábytek sloužil celý život.

Kupujete 100% český, ručně vyráběný nábytek z Moravského krasu. Obdivujeme českou přírodu, ctíme tradice a tyto hodnoty promítáme do našich výrobků, jejichž dřevo pochází z našich lesů. Jedním z našich velkých koníčků je pozorování ptáků ve volné přírodě, a tak asi není velkým překvapením, že jsme naše výrobky pojmenovali právě po zástupcích ptačí říše. 

 

Potřebujete poradit?

Typ a sukovitost dřeva

Dub sukovitý / rustikální
Jedná se o dubovou desku, v níž je větší množství suků, případně praskliny. Deska působí velmi přirozeně. Větší suky a praskliny jsou tmeleny tmavým tmelem.

Dub s menším množstvím suků
Vybíráme dřevo s menší množstvím suků, ve dřevě však mohou být malá očka a suky, které mohou být tmeleny světlým nebo tmavým tmelem.

Jasan
Výrazné letokruhy vytvářejí krásnou originální kresbu. Tvrdostí se vyrovná dubu, jeho dřevo obsahuje výrazně méně suků.

Odstín nátěru dřeva

Bezbarvý mat 3062 - dřevo po jeho aplikaci jemně zežloutne, na jeho povrchu není patrný žádný film, působí přirozeně.

Bezbarvý hedvábný polomat 3032 - olej způsobí tzv "mokrý efekt", dřevo po jeho aplikace lehce zezlátne. Na povrchu je patrný lehce lesklý film.

Natural Effekt mat 3041 - olej je vhodný pro uchování původního světlého odstínu dřeva s lehounce bílým nádechem

Mořidla

Dřevěný povrch je tónován mořidlem, které je rozleštěno, zůstane zachována kresba dřeva. Aplikuje se 1x vrstva mořidla dle výběru a 2x vrstva bezbarvý mat 3062.

Povrchová úprava dřeva

Hladký povrch
Deska je vybroušená a hladká. Hladký povrch je vhodný, pokud nechceme zdůrazňovat strukturu dřeva. Je ideální pro pracovní stoly, nebo psaní domácích úkolů.

Kartáčovaný povrch
Speciální finální úprava desky pomocí kartáčovací brusky. Dochází k tzv. vykartáčování měkčích vláken mladšího dřeva, tvrdší vlákna naopak zůstanou. Touto úpravou můžeme dosáhnout prokreslenějšího povrchu a vytvořit na dřevě hezkou strukturu.

Doplňkové parametry

Kategorie: TV stolky a komody z masivu
Hmotnost:: 80 kg
Montáž:: TV stolek je dodáván složený, v ceně je montáž na místě.
Zobrazený produkt: Délka 180cm, nátěr tvrdý voskový olej OSMO mat 3062
Specifikace:: český výrobek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: