Venkovní lavice Čečetka

Venkovní lavice Čečetka s opěradlem a područkami rozzáří každou pergolu či zahradu. Lavice se vyznačuje vysokou nosností a pohodlným sezením. Masivní prkna z modřínového dřeva a kovová konstrukce nohou dodávají lavici minimalistický a nadčasový design. Designovou kovovou podnož jsme vyrobili z ohýbané ocelové pásoviny a je opatřená kvalitním a vysoce odolným práškovým lakem v černé barvě.  Nechte se okouzlit kombinací přírodního dřeva a minimalistického designu s lavicí Čečetka.  V případě zájmu nabízíme také variantu dubového dřeva.

#SHOW_MORE#

Lavice Čečetka je vhodná pro sezení u zahradního stolu Chřástal. V případě, že Vám nevyhovují při sezení područky, podívejte se na naši lavici Sojka. Pro zvýšení životnosti jsou dřevěná prkna zakonzerována prastarou metodou impregnace, tzv. opalováním. Opálené dřevo je na povrchu ustrnuté a tím odolává veškerým klimatickým podmínkám po desítky až stovky let. Alternativně lze místo opalování zvolit nátěr kvalitní olejovou lazurou odstínem dle výběru.

V případě zájmu o jiný než nabízený rozměr nebo jinou úpravu nás prosím kontaktujte. Zahradní lavice Čečetka je ručně vyrobena z lokálních materiálů v naší výrobě v Moravském krasu.

délku zahradní lavice
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Zvolte barvu kovu
Typ dřeva
Úprava dřeva
Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Zvolte variantu
18 900 Kč 19 900 Kč 20 900 Kč 21 900 Kč od 18 900 Kč 15 620 Kč bez DPH 16 446 Kč bez DPH 17 273 Kč bez DPH 18 099 Kč bez DPH od 15 620 Kč bez DPH
Kategorie: Zahradní nábytek z masivu
Hmotnost: 75-100 kg dle velikosti
Výška: 40 cm
Vyobrazený produkt: 210 cm, opálené dřevo
Balení: 2 balíky na 1 paletě
Montáž: Lavice je dodávána složena
Specifikace: český výrobek
Cecetka img
Možnost konfigurace Vyrobeno v Česku

Proč to zabere nějaký čas?

Celková doba výroby se pohybuje kolem 4-6 týdnů. Nabízíme téměř neomezenou možnost konfigurace každého výrobku od druhu dřeva, velikosti, povrchové úpravy, nátěru. Proto nábytek neskladujeme, ale vyrábíme vždy na konkrétní objednanou konfiguraci. Skladem si držíme vysušené dřevo a většinu kovových komponentů. Vaše objednávka jde do výroby ihned po jejím přijetí a nikde se nezdržuje. Pokud na výrobu spěcháte, prosíme, kontaktujte nás.

Těšíme se na výrobu vašeho nového nábytku. Tým Majstrštychu.

Masivní dřevěné hranoly z modřínu nebo dubu

Deska stolu je vyrobena z modřínových prken širokých 10-12 cm. Mezi jednotlivými prkny jsou 3-5 mm mezery. Tyto malé mezery jsou důležité pro venkovní podmínky a velké teplotní a vlhkostní výkyvy, aby mohlo dřevo "pracovat" a nekroutilo se. Modřín obsahuje pryskyřici, která funguje jako výborná impregnace dřeva. V prvním roce se může v případě prudkého slunce objevit na modřínovém dřevě pryskyřice ve formě drobných kapiček. Ty je možné po zaschnutí odstranit jemnou brusnou houbičkou. Prkna mohou být ošetřeny starou metodou "opálením" a bezbarvým olejem, nebo je možné použít vysoce kvalitní olejovou lazurou. Pro zvýšení životnosti doporučujeme stůl umístit pod zastřešenou terasu či přístřešek.

Stůl je také možné vyrobit z tvrdého dubového dřeva, kde je vhodné zastřešení. Pokud je dubové dřevo vystaveno dešti a není pravidelně natíráno, tak rychle šedne/černá. Vybraný odstín prosím zadejte do poznámky objednávky, vzorník je na konci fotogalerie.

Olejová Lazura Profi O 1020 je určena pro vysoce povětrnostně namáhané dřevěné plochy a konstrukce ideální pro nové i renovované podklady. Úspěšně prověřená provozem!
• aplikace v jedné vrstvě, výborná ochrana, neloupe se, penetruje, netvoří povrchový film
• komfortní zpracování, vysoká vydatnost, dlouhá životnost, snadné obnovení nátěru

Kovová podnož a spojení se dřevem

Kovové nohy jsou vyrobeny z ocelové pásoviny 100x10mm. Hranoly jsou připevněny pomocí nerezových vrutů. Kovové nohy jsou lakovány práškovým lakem tzv. komaxitovou úpravou v průmyslové lakovně.

Rodný list /Certifikát pravosti

Každý kus našeho nábytku je s velkou péčí vyrobený originál. Ke každému výrobku je vystaven "Rodný list" s důležitými informacemi k montáži a způsobem péče tak, aby vám nábytek sloužil celý život.

Kupujete 100% český, ručně vyráběný nábytek z Moravského krasu. Obdivujeme českou přírodu, ctíme tradice a tyto hodnoty promítáme do našich výrobků, jejichž dřevo pochází z našich lesů. Jedním z našich velkých koníčků je pozorování ptáků ve volné přírodě, a tak asi není velkým překvapením, že jsme naše výrobky pojmenovali právě po zástupcích ptačí říše.

 
Zpět do obchodu