Jídelní stůl DropDoprava Česká pošta a Toptrans zdarma do 31.5.2024!

Venkovní stůl Krkavec

Venkovní stůl Krkavec nezná žádné kompromisy. Jeho deska je vyrobena z masivních hranolů, které jsou ofrézovány a působivě zasazeny do pevné a bytelné ocelové konstrukce z válcované pásoviny.

#SHOW_MORE#

Tento stůl má neskutečnou pevnost a vydrží jakoukoliv zahradní párty, včetně případného tance na stole. Pro zvýšení životnosti jsou dřevěné hranoly zakonzerovány prastarou metodou impregnace, tzv. opalováním. Opálené dřevo je na povrchu ustrnuté a tím odolává veškerým klimatickým podmínkám po desítky až stovky let. Alternativně lze místo opalování zvolit nátěr kvalitní olejovou lazurou odstínem dle výběru. Stůl Krkavec tvoří designový pár s lavicí Kavka stejného konceptu.

V případě zájmu o jiný než nabízený rozměr nebo jinou úpravu nás prosím kontaktujte. Venkovní stůl Krkavec je poctivý, ručně vyrobený masivní zahradní nábytek z Moravského krasu.

velikost stolu (D x Š)
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Zvolte barvu kovu
Typ dřeva
Úprava dřeva
Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Zvolte variantu
26 900 Kč 29 900 Kč 32 900 Kč od 26 900 Kč 22 231 Kč bez DPH 24 711 Kč bez DPH 27 190 Kč bez DPH od 22 231 Kč bez DPH
Kategorie: Zahradní nábytek z masivu
Hmotnost: 75-100 kg dle velikosti
Výška: 75 cm
Vyobrazený produkt: 200x90cm, opálené dřevo
Balení: 2 balíky na 1 paletě
Montáž: stůl je dodávan rozložený, jeho kompletace je jednoduchá
Specifikace: český výrobek

Proč to zabere nějaký čas?

Celková doba výroby se pohybuje kolem 4-6 týdnů. Nabízíme téměř neomezenou možnost konfigurace každého výrobku od druhu dřeva, velikosti, povrchové úpravy, nátěru. Proto nábytek neskladujeme, ale vyrábíme vždy na konkrétní objednanou konfiguraci. Skladem si držíme vysušené dřevo a většinu kovových komponentů. Vaše objednávka jde do výroby ihned po jejím přijetí a nikde se nezdržuje. Pokud na výrobu spěcháte, prosíme, kontaktujte nás.

Těšíme se na výrobu vašeho nového nábytku. Tým Majstrštychu.

Masivní dřevěné hranoly

Deska je vyrobena ze smrkových nebo modřínových hranolů 90x90mm, které jsou ofrézovány a s kovovou podnoží tak tvoří rovinu. Mezi jednotlivými hranoly jsou 3-5 mm mezery. Tyto malé mezery jsou důležité pro venkovní podmínky a velké teplotní a vlhkostní výkyvy, aby mohlo dřevo "pracovat" a nekroutilo se. Hranoly mohou být ošetřeny starou metodou "opálením" a bezbarvým olejem, alternativně je možné použít vysoce kvalitní olejovou lazurou. Pro zvýšení životnosti doporučujeme stůl umístit pod zastřešenou terasu či přístřešek. Vzorník vybraných odstínů olejové lazury je na konci fotogalerie.

Olejová Lazura Profi O 1020 je určena pro vysoce povětrnostně namáhané dřevěné plochy a konstrukce ideální pro nové i renovované podklady. Úspěšně prověřená provozem!
• aplikace v jedné vrstvě, výborná ochrana, neloupe se, penetruje, netvoří povrchový film
• komfortní zpracování, vysoká vydatnost, dlouhá životnost, snadné obnovení nátěru

Kovová podnož a spojení se dřevem

Kovové nohy jsou vyrobeny z ocelové pásoviny 100x10mm. Hranoly jsou připevněny pomocí nerezových vrutů. Kovové nohy jsou lakovány práškovým lakem tzv. komaxitovou úpravou v průmyslové lakovně.

Rodný list /Certifikát pravosti

Každý kus našeho nábytku je s velkou péčí vyrobený originál. Ke každému výrobku je vystaven "Rodný list" s důležitými informacemi k montáži a způsobem péče tak, aby vám nábytek sloužil celý život.

Kupujete 100% český, ručně vyráběný nábytek z Moravského krasu. Obdivujeme českou přírodu, ctíme tradice a tyto hodnoty promítáme do našich výrobků, jejichž dřevo pochází z našich lesů. Jedním z našich velkých koníčků je pozorování ptáků ve volné přírodě, a tak asi není velkým překvapením, že jsme naše výrobky pojmenovali právě po zástupcích ptačí říše.

 
Zpět do obchodu