ZDARMA čistící sprej ke všem jídelním stolům!

Venkovní lavice Kavka

I v modřínu!
15 900 Kč 13 140 Kč bez DPH
Dodání do 3-6 týdnů
Velikost lavice (D x Š)
Barva kovových nohou
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Typ dřeva
Úprava dřeva

Venkovní lavice Kavka je partnerkou našeho venkovního stolu Krkavec, se kterým tvoří originální masivní nábytkový zahradní set.

#SHOW_MORE#

Dřevěná část lavice je tvořena z masivních hranolů, které jsou usazeny zafrézováním do pevné a bytelné ocelové konstrukce z válcované pásoviny. Lavice mají téměř neomezenou nosnost a vydrží jakoukoliv zahradní párty. Pro zvýšení životnosti jsou dřevěné hranoly zakonzerovány prastarou metodou impregnace, tzv. opalováním. Opálené dřevo je na povrchu ustrnuté a tím odolává veškerým klimatickým podmínkám po desítky až stovky let. Alternativně lze místo opalování zvolit nátěr kvalitní olejovou lazurou odstínem dle výběru.

V případě zájmu o jiný než nabízený rozměr nebo jinou úpravu nás prosím kontaktujte. Zahradní lavice Kavka je ručně vyrobena z lokálních materiálů v naší výrobě v Moravském krasu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní dřevěné hranoly

Deska je vyrobena ze smrkových nebo modřínových hranolů 90x90mm, které jsou ofrézovány a s kovovou podnoží tak tvoří rovinu. Mezi jednotlivými hranoly jsou 3-5 mm mezery. Tyto malé mezery jsou důležité pro venkovní podmínky a velké teplotní a vlhkostní výkyvy, aby mohlo dřevo "pracovat" a nekroutilo se. Hranoly mohou být ošetřeny starou metodou "opálením" a bezbarvým olejem, alternativně je možné použít vysoce kvalitní olejovou lazurou. Pro zvýšení životnosti doporučujeme stůl umístit pod zastřešenou terasu či přístřešek. Vzorník vybraných odstínů olejové lazury je na konci fotogalerie.

Olejová Lazura Profi O 1020 je určena pro vysoce povětrnostně namáhané dřevěné plochy a konstrukce ideální pro nové i renovované podklady. Úspěšně prověřená provozem!
• aplikace v jedné vrstvě, výborná ochrana, neloupe se, penetruje, netvoří povrchový film
• komfortní zpracování, vysoká vydatnost, dlouhá životnost, snadné obnovení nátěru

Kovová podnož a spojení se dřevem

Kovové nohy jsou vyrobeny z ocelové pásoviny 100x10mm. Hranoly jsou připevněny pomocí nerezových vrutů. Kovové nohy jsou lakovány práškovým lakem tzv. komaxitovou úpravou v průmyslové lakovně.

Rodný list /Certifikát pravosti

Každý kus našeho nábytku je s velkou péčí vyrobený originál. Ke každému výrobku je vystaven "Rodný list" s důležitými informacemi k montáži a způsobem péče tak, aby vám nábytek sloužil celý život.

Kupujete 100% český, ručně vyráběný nábytek z Moravského krasu. Obdivujeme českou přírodu, ctíme tradice a tyto hodnoty promítáme do našich výrobků, jejichž dřevo pochází z našich lesů. Jedním z našich velkých koníčků je pozorování ptáků ve volné přírodě, a tak asi není velkým překvapením, že jsme naše výrobky pojmenovali právě po zástupcích ptačí říše.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní nábytek z masivu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 75-100 kg dle velikosti
Výška: 75 cm
Vyobrazený produkt: 200x90cm, opálené dřevo
Balení: 2 balíky na 1 paletě
Montáž: stůl je dodávan rozložený, jeho kompletace je jednoduchá
Specifikace: český výrobek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: