ZDARMA doprava, výnos a montáž pro všechny objednávky nad 20.000 Kč až do vyčerpání kapacity!

Venkovní lavice Sojka

17 900 Kč 18 900 Kč 19 900 Kč 20 900 Kč od 17 900 Kč 14 793 Kč bez DPH 15 620 Kč bez DPH 16 446 Kč bez DPH 17 273 Kč bez DPH od 14 793 Kč bez DPH
Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Zvolte variantu
Délka zahradní lavice
Barva kovových nohou
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Typ dřeva
Úprava dřeva

Venkovní lavice Sojka s opěradlem designově vychází z lavice Čečetka. Na konstrukci však nejsou područky, což usnadňuje přístup na sezení, pokud je lavice přisunuta ke stolu. Lavice se vyznačuje vysokou nosností a pohodlným sezením. Masivní prkna z modřínového nebo dubového dřeva a kovová konstrukce nohou dodávají lavici minimalistický a nadčasový design. 

#SHOW_MORE#

Lavice Sojkaje vhodná pro sezení u zahradního stolu Chřástal. Pro zvýšení životnosti mohou být dřevěná prkna zakonzerována prastarou metodou impregnace, tzv. opalováním. Opálené dřevo je na povrchu ustrnuté a tím odolává veškerým klimatickým podmínkám po desítky až stovky let. Alternativně lze místo opalování zvolit nátěr kvalitní olejovou lazurou odstínem dle výběru. Designovou kovovou podnož jsme vyrobili z  ocelové pásoviny a je opatřená kvalitním a vysoce odolným práškovým lakem v černé barvě.

V případě zájmu o jiný než nabízený rozměr nebo jinou úpravu nás prosím kontaktujte. Zahradní lavice Sojka e ručně vyrobena z lokálních materiálů v naší výrobě v Moravském krasu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní dřevěné hranoly

Deska je vyrobena z vysušených modřínových nebo dubových fošen. Mezi jednotlivými prkny jsou 5-10 mm mezery. Tyto malé mezery jsou důležité pro venkovní podmínky a velké teplotní a vlhkostní výkyvy, aby mohlo dřevo "pracovat" a nekroutilo se. Prkna mohou být ošetřeny starou metodou "opálením" a bezbarvým olejem, alternativně je možné použít vysoce kvalitní olejovou lazurou. Pro zvýšení životnosti je vhodné lavici umístit pod zastřešenou terasu či přístřešek. Vzorník vybraných odstínů olejové lazury je na konci fotogalerie.

Olejová Lazura Profi O 1020 je určena pro vysoce povětrnostně namáhané dřevěné plochy a konstrukce ideální pro nové i renovované podklady. Úspěšně prověřená provozem!
• aplikace v jedné vrstvě, výborná ochrana, neloupe se, penetruje, netvoří povrchový film
• komfortní zpracování, vysoká vydatnost, dlouhá životnost, snadné obnovení nátěru

Kovová podnož a spojení se dřevem

Kovové nohy jsou vyrobeny z ocelové pásoviny 100x10mm. Hranoly jsou připevněny pomocí nerezových vrutů. Kovové nohy jsou lakovány práškovým lakem tzv. komaxitovou úpravou v průmyslové lakovně.

Rodný list /Certifikát pravosti

Každý kus našeho nábytku je s velkou péčí vyrobený originál. Ke každému výrobku je vystaven "Rodný list" s důležitými informacemi k montáži a způsobem péče tak, aby vám nábytek sloužil celý život.

Kupujete 100% český, ručně vyráběný nábytek z Moravského krasu. Obdivujeme českou přírodu, ctíme tradice a tyto hodnoty promítáme do našich výrobků, jejichž dřevo pochází z našich lesů. Jedním z našich velkých koníčků je pozorování ptáků ve volné přírodě, a tak asi není velkým překvapením, že jsme naše výrobky pojmenovali právě po zástupcích ptačí říše.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní nábytek z masivu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 75-100 kg dle velikosti
Výška: 40 cm
Vyobrazený produkt: 210 cm, opálené dřevo
Balení: 2 balíky na 1 paletě
Montáž: Lavice je dodávána složena
Specifikace: český výrobek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: