Ke všem jídelním stolům zdarma čistící sprej!

Masivní odkládací kostka Straka

2 490 Kč 2 058 Kč bez DPH
Skladem
Úprava dřeva

Praktická odkládací kostka Straka vznikla jako stylový doplněk k našim zahradním lavicím Vrána. Může skvěle sloužit pro odložení špekáčků nebo nápojů u ohniště, stejně tak dobře může zdobit terasy nebo sloužit jako rustikální interiérový doplněk.

#SHOW_MORE#

Kostka je vyrobena z masivního smrkového hranolu profilu 30x30 cm. Výška kostky je 40 cm, stejně jako výška sezení u lavice Vrána. Hranol doporučujeme umístit na dlažbu či kameny, aby nebyl v přímém kontaktu s půdou a déle vydržel.

Odkládací kostka Straka je ošetřena vysoce kvalitní olejovou lazurou s možností volby odstínu. Alternativně je možné opálení dřeva a bezbarvý nátěr. Masivní stolek Straka i zahradní lavice Vrána budou Vašimi skvělými společníky pro dlouhé večery s rodinou a přáteli. V případě požadavku na úpravu rozměru nás prosím kontaktujte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hranol z dřevěného masivu

Hranol je vyroben ze smrkového masivu 30x30 cm. V případě zájmu o jiný rozměr nás prosím kontaktujte. Praskliny jsou přirozenou součástí vysychání masivních hranolů a nejsou vadou dřeva. Hranol je obroušený a ošetřený kvalitní olejovou lazurou s možností volby odstínu. Pro zvýšení životnosti dřeva ve venkovních podmínkách doporučujemem pravidelný údržbový nátěr.

Olejová Lazura Profi O 1020 je určena pro vysoce povětrnostně namáhané dřevěné plochy a konstrukce ideální pro nové i renovované podklady. Úspěšně prověřená provozem!
• aplikace v jedné vrstvě, výborná ochrana, neloupe se, penetruje, netvoří povrchový film
• komfortní zpracování, vysoká vydatnost, dlouhá životnost, snadné obnovení nátěru

Rodný list /Certifikát pravosti

Každý kus našeho nábytku je s velkou péčí vyrobený originál. Ke každému výrobku je vystaven "Rodný list" s důležitými informacemi k montáži a způsobem péče tak, aby vám nábytek sloužil celý život.

Kupujete 100% český, ručně vyráběný nábytek z Moravského krasu. Obdivujeme českou přírodu, ctíme tradice a tyto hodnoty promítáme do našich výrobků, jejichž dřevo pochází z našich lesů. Jedním z našich velkých koníčků je pozorování ptáků ve volné přírodě, a tak asi není velkým překvapením, že jsme naše výrobky pojmenovali právě po zástupcích ptačí říše.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní nábytek z masivu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 90-140kg dle velikosti
Výška: 40 cm
Vyobrazený produkt: Smrkový hranol 30x30x200cm, surová ocel, exteriérová olejová lazura odstín dub zlatý T0035
Balení: 2 balíky na 1 paletě
Montáž: lavice je dodávána rozložená, její montáž je jednoduchá. Součástí balení jsou podložky pod kovové nohy.
Specifikace: český výrobek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: