Sváteční akce! Doprava zdarma prodlouženo do 3.10..2022!

Odkládací stolek Ibis

6 985 Kč 5 773 Kč bez DPH
Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Zvolte variantu
Typ a sukovitost dřeva
Barva kovových nohou
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Odstín nátěru dřeva
Povrchová úprava dřeva

Elegantní, vyšší a mnohoúčelový. Takový je odkládací stolek Ibis pyšnící se třemi úrovněmi odkládacích prostorů. Může dobře sloužit v obývacím pokoji k odložení sklenice vína či kávy, rozečtené knihy. Stejně tak velmi hezky ozdobí prázdný kout jako květinový stolek.

Jméno dostal po jednom z nejohroženějších mokřadních ptáků Ibisi hnědém, který se podobně jako tento stolek pyšní dlouhýma nohama a krkem. Ibis je ručně vyroben z poctivého dubového masivu a stabilní kovové nosné konstrukce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poctivá dřevěná deska

Talíře stolu jsou vyrobeny ze 23 mm silného masivního dubového dřeva. Dub je velmi odolná dřevina s nenahraditelnou přirozenou strukturou a je tím nejlepším, co můžete doma mít. Při správném zacházení vám dubová deska vydrží celý život. Pro zvýraznění struktury dubového dřeva doporučujeme zvolit kartáčovanou úpravu povrchu, která desce dodá na dotek velmi příjemný "plastický" povrch. Desky jsou natřeny dvěma vrstvami tvrdého voskového oleje OSMO, který dřevo výborně chrání proti běžnému poškození a nechává dřevo přirozeně dýchat.

Více o typech dřevěných desek, jejich sukovitosti a povrchové úpravě.

Kovová konstrukce a spojení se dřevem

Kovová konstrukce je vyrobena z ohýbané ocelové pásoviny 40x10 mm. Dřevěné kruhy jsou ke konstrukci přišroubovány pomocí vrutů, a stolek je dodáván zkompletovaný. Kovové nohy jsou lakovány práškovým lakem tzv. komaxitovou úpravou v průmyslové lakovně.

Více o kovových nohách a spojení se dřevem.

Rodný list /Certifikát pravosti

Každý kus našeho nábytku je s velkou péčí vyrobený originál. Ke každému výrobku je vystaven "Rodný list" s důležitými informacemi k montáži a způsobem péče tak, aby vám nábytek sloužil celý život.

Kupujete 100% český, ručně vyráběný nábytek z Moravského krasu. Obdivujeme českou přírodu, ctíme tradice a tyto hodnoty promítáme do našich výrobků, jejichž dřevo pochází z našich lesů. Jedním z našich velkých koníčků je pozorování ptáků ve volné přírodě, a tak asi není velkým překvapením, že jsme naše výrobky pojmenovali po zástupcích ptačí říše.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odkládací stolky
Záruka: 2 roky
Celková výška: 70 cm
Průměry dřevěných kruhů: Spodní 39 cm, střední a horní 28 cm
Vyobrazený produkt: Dub bezsukovitý, hladký, bezbarvý matný olej

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: