Jídelní stůl DropDoprava Česká pošta a Toptrans zdarma do 31.5.2024!

Nástěnný TV stolek Skorec 2P

Druhý model z naší TV stolků Skorec, tentokrát ve dvoupatrové verzi k zavěšení na zeď. Tato řada přináší unikátní designový prvek – zešikmené rozdělení, které kombinuje otevřenou a uzavřenou část. Zešikmená kompozice této řady nám přináší osvěžující vzhled a celkově zajímavé a praktické uspořádání uzavíracích částí celé komody při zachování vzhledové "čistoty".

V levé části dvoupatrového TV stolku se nachází uzavíratelná část skříňky, ve spodním patře je prostor oddělen praktickou přepážkou. V pravé části najdeme dvě praktické zásuvky, které nabízejí dostatek místa pro uspořádání drobných věcí.

#SHOW_MORE#

TV stolek Skorec nabízíme v jednom základním rozměru 160x42x44 cm. Je možné provést případné úpravy rozměrů na přání, aby TV stolek vyhovoval dispozici vašeho prostoru.

Skorec je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a funkční nábytek s výjimečným designem. Samozřejmostí je použití TOP materiálů z naší produkce, tedy prvotřídní dubové či jasanové dřevo s velkou variabilitou povrchových úprav.

Typ sukovitosti dřeva ?
Povrchová úprava dřeva
Odstín nátěru dřeva
Montáž TV stolku na zeď ?
Dodání do 4-6 týdnů
28 900 Kč 23 884 Kč bez DPH
Kategorie: TV stolky a komody z masivu
Hmotnost:: 80 kg
Montáž:: TV stolek je dodáván složený, v ceně je montáž na místě.
Zobrazený produkt: Délka 180cm, nátěr tvrdý voskový olej OSMO mat 3062
Specifikace:: český výrobek
Skorec2P 1604044 img1
Možnost konfigurace Vyrobeno v Česku

Proč to zabere nějaký čas?

Celková doba výroby se pohybuje kolem 4-6 týdnů. Nabízíme téměř neomezenou možnost konfigurace každého výrobku od druhu dřeva, velikosti, povrchové úpravy, nátěru. Proto nábytek neskladujeme, ale vyrábíme vždy na konkrétní objednanou konfiguraci. Skladem si držíme vysušené dřevo a většinu kovových komponentů. Vaše objednávka jde do výroby ihned po jejím přijetí a nikde se nezdržuje. Pokud na výrobu spěcháte, prosíme, kontaktujte nás.

Těšíme se na výrobu vašeho nového nábytku. Tým Majstrštychu.

Masivní dubový nebo jasanový materiál

TV stolek Skorec vyrábíme z masivního dubového nebo jasanového dřeva. Dub i jasan jsou velmi odolné dřeviny s nenahraditelnou přirozenou strukturou a je tím nejlepším, co můžete doma mít. Při správném zacházení vám naše masivní deska vydrží celý život. Pro zvýraznění struktury dřeva doporučujeme zvolit kartáčovanou úpravu povrchu, která desce dodá na dotek velmi příjemný "plastický" povrch. Desky jsou natřeny dvěma vrstvami tvrdého voskového oleje OSMO, který dřevo výborně chrání proti běžnému poškození a nechává dřevo přirozeně dýchat. 

Více o typech dřevěných desek, jejich sukovitosti, povrchové úpravě a odstínů oleje.

Více o údržbě desek jídelních stolů.

Rodný list /Certifikát pravosti

Každý kus našeho nábytku je s velkou péčí vyrobený originál. Ke každému výrobku je vystaven "Rodný list" s důležitými informacemi k montáži a způsobem péče tak, aby vám nábytek sloužil celý život.

Kupujete 100% český, ručně vyráběný nábytek z Moravského krasu. Obdivujeme českou přírodu, ctíme tradice a tyto hodnoty promítáme do našich výrobků, jejichž dřevo pochází z našich lesů. Jedním z našich velkých koníčků je pozorování ptáků ve volné přírodě, a tak asi není velkým překvapením, že jsme naše výrobky pojmenovali právě po zástupcích ptačí říše. 

 
Zpět do obchodu