Sváteční akce! Doprava zdarma prodlouženo do 3.10..2022!

Set mechových obrazů Hexa 26 a 37 cm

4 990 Kč 4 124 Kč bez DPH
2 - 4 týdny

Set dvou mechových obrazů v dubovém rámu tvaru hexagonu za zvýhodněnou cenu. Obrazy jsou vytvořeny ze stabilizovaného islandského mechu. Mechový obraz nepotřebuje žádnou péči. Rám obrazů je ručně vyroben z dubového masivu.

Průměr menšího obrazu je 26cm, většího 37cm. Hloubka dřevěného rámu obou obrazů je 4cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Islandský mech je stabilizovaný a preparovaný. Díky procesům stabilizace a preparace lze zachovat originální vzhled mechu, je barven čistě přírodními barvivy což zaručuje 100% ekologický produkt.

Mech je vhodný do většiny typů místností. Nevyžaduje přírodní ani umělé světlo. Aby si mech udržel svou barvu, strukturu a měkkost, stačí zajistit poměrně nízkou vlhkost vzduchu přibližně 40 - 60 %. Mech nepostřikujte vodou, nelakujte lakem, nepoužívejte žádné chemické přípravky. Mechový obraz je 100% přírodní produkt. Jeho vzhled a barva se mohou lišit.

Stabilizovaný mech je přírodního původu, jeho barevnost se může mírně lišit. Pro zachování jeho vzhledu po dlouhou řádku let je nutné dodržovat základní pravidla údržby:

  1. Mechový obraz nesmí přijít do kontaktu s vodou, tedy nesmí se ani zalévat či jinak vlhčit
  2. Obrat se nesmí uskladňovat ani ponechávat delší čas ve vlhkém prostředí
  3. Mechový obraz nevystavujte slunečnímu svitu, ani jej neumisťuje v blízkosti zdrojů vyšší teploty (kamna, radiátory). Obraz může díky těmto vlivům ztrácet svoji sytou barvu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mechové obrazy
Záruka: 2 roky
Průměry dřevěných kruhů: 26 a 37 cm
Hloubka obrazu: 4 cm
Specifikace: český výrobek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: