Jídelní stůl DropRozkládací jídelní stůl Drop s kovovou podnoží!

Zahradní odkládací stůl Havran

Zahradní stolek Havran je perfektním doplňkem k našim zahradním lavicím Vrána. Své místo si najde kdekoliv na zahradě či pod pergoou, skvěle poslouží třeba i u ohniště pro odložení špekáčků nebo nápojů.

#SHOW_MORE#

Je vyroben ze dvou masivních smrkových hranolů 30x30 cm, které jsou k sobě usazeny a přikotveny, díky čemuž má stolek celkovou šířku 60 cm. Délka stolku je variabilní 60 - 100 cm. Pro zvýšení životnosti dřeva, zachování ideální výšky k odkládání a v neposlední řadě zajištění designové atraktivity je hranol usazen na robustních konzolích z kovu. Výška stolku je 40 cm, stejně jako u lavice Vrána.

Zahradní stolek Havran je ošetřena vysoce kvalitní olejovou lazurou s možností volby odstínu. Alternativně je možné opálení dřeva a bezbarvý nátěr. Kovové nohy jsou lakovány práškovým lakem vhodným pro exteriéry. Masivní stolek Havran i zahradní lavice Vrána bude Vaším skvělým společníkem pro dlouhé večery s rodinou a přáteli. V případě požadavku na úpravu rozměru nás prosím kontaktujte.

velikost zahradního stolku
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Zvolte barvu kovu
Úprava dřeva
Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Dodání do 4-6 týdnů Zvolte variantu
11 500 Kč 12 900 Kč 14 500 Kč 15 900 Kč od 11 500 Kč 9 504 Kč bez DPH 10 661 Kč bez DPH 11 983 Kč bez DPH 13 140 Kč bez DPH od 9 504 Kč bez DPH
Kategorie: Zahradní nábytek z masivu
Hmotnost: 90-140kg dle velikosti
Výška: 40 cm
Vyobrazený produkt: Smrkový hranol 30x30x200cm, surová ocel, exteriérová olejová lazura odstín dub zlatý T0035
Balení: 2 balíky na 1 paletě
Montáž: lavice je dodávána rozložená, její montáž je jednoduchá. Součástí balení jsou podložky pod kovové nohy.
Specifikace: český výrobek
Havran img1
Možnost konfigurace Vyrábíme v Česku

Proč to zabere nějaký čas?

Celková doba výroby se pohybuje kolem 4-6 týdnů. Nabízíme téměř neomezenou možnost konfigurace každého výrobku od druhu dřeva, velikosti, povrchové úpravy, nátěru. Proto nábytek neskladujeme, ale vyrábíme vždy na konkrétní objednanou konfiguraci. Skladem si držíme vysušené dřevo a většinu kovových komponentů. Vaše objednávka jde do výroby ihned po jejím přijetí a nikde se nezdržuje. Pokud na výrobu spěcháte, prosíme, kontaktujte nás.

Těšíme se na výrobu vašeho nového nábytku. Tým Majstrštychu.

Hranol z dřevěného masivu

Hranol stolku je vyroben ze smrkového masivu 30x30 cm a délce 60-100 cm. V případě zájmu o jiný rozměr nás prosím kontaktujte. Praskliny jsou přirozenou součástí vysychání masivních hranolů a nejsou vadou dřeva. Hranol je obroušený a ošetřený kvalitní olejovou lazurou s možností volby odstínu. Pro zvýšení životnosti dřeva ve venkovních podmínkách doporučujemem pravidelný údržbový nátěr.

Olejová Lazura Profi O 1020 je určena pro vysoce povětrnostně namáhané dřevěné plochy a konstrukce ideální pro nové i renovované podklady. Úspěšně prověřená provozem!
• aplikace v jedné vrstvě, výborná ochrana, neloupe se, penetruje, netvoří povrchový film
• komfortní zpracování, vysoká vydatnost, dlouhá životnost, snadné obnovení nátěru

Kovová podnož a spojení se dřevem

Kovové nohy jsou vyrobeny z ocelové pásoviny 100x10mm. K hranolu se kovové nohy upevňují pomocí nerezových vrutů. Kovové nohy jsou lakovány práškovým lakem tzv. komaxitovou úpravou v průmyslové lakovně.

Rodný list /Certifikát pravosti

Každý kus našeho nábytku je s velkou péčí vyrobený originál. Ke každému výrobku je vystaven "Rodný list" s důležitými informacemi k montáži a způsobem péče tak, aby vám nábytek sloužil celý život.

Kupujete 100% český, ručně vyráběný nábytek z Moravského krasu. Obdivujeme českou přírodu, ctíme tradice a tyto hodnoty promítáme do našich výrobků, jejichž dřevo pochází z našich lesů. Jedním z našich velkých koníčků je pozorování ptáků ve volné přírodě, a tak asi není velkým překvapením, že jsme naše výrobky pojmenovali právě po zástupcích ptačí říše.

 
Zpět do obchodu