Komoda s vinotékou

Představujeme masivní dubovou komodu s unikátním prvkem – integrovaným prostorem pro vinotéku či cokoliv jiného. Tento nádherný kus nábytku je ztělesněním industriálního stylu, který se prolíná napříč interiérem společně s dalšími kousky z kolekce, jako je jídelní stůl Orel,  konferenční stolek Orlík či TV stolek Orlosup. Jeho kovové nohy tvoří pevnou základnu z ocelových L profilů, která podpírá celou konstrukci vyrobenou z pořádného masivního dřeva.

Tato komoda je skvělým spojením funkčnosti a designu. V horní části najdete čtyři prostorné zásuvky, které nabízejí dostatek úložného prostoru. Ve spodní části komody, po stranách, se nacházejí dvě skříňky, z nichž každá je vybavena praktickou policí pro uspořádání a organizaci věcí. Středová část komody je vyhrazena pro vinotéku, což dodává celému kusu nábytku luxusní a zároveň funkční charakter. Vinotéka není součástí komody.

#SHOW_MORE# 

Pro dokonalé zdůraznění industriálního stylu jsou všechny zásuvky a skříňky vybaveny výraznými stylovými úchytkami, které přinášejí nejen vizuální estetiku, ale také pohodlnou manipulaci. Pokud však preferujete minimalistický design bez ruček, máme pro vás alternativu. Komodu je také možné vybavit bezúchytovým systémem "tip-on", který umožňuje otevírání zásuvek a skříněk jednoduchým a jemným poklepem.

Komoda je vyrobena z masivního dubového dřeva, a pokud si přejete, může být vyráběna také z jasanu nebo jiné dřeviny podle vašich preferencí. Industriální design je zdůrazněn elegantním kovovým profilem umístěným v dolní části komody, což přidává na výraznosti a vizuálním dojmu.Komoda je navržena v základním rozměru, který naleznete v naší galerii. Jsme však flexibilní a můžeme upravit rozměry dle vašich požadavků a dispozic vašeho prostoru.

Typ sukovitosti dřeva ?
Povrchová úprava dřeva
Odstín nátěru dřeva
Zvolte barvu kovu
Dodání do 4-6 týdnů
44 500 Kč 36 777 Kč bez DPH
Kategorie: TV stolky a komody z masivu
Hmotnost:: 80 kg
Montáž:: TV stolek je dodáván složený, v ceně je montáž na místě.
Zobrazený produkt: 180x83x40 cm, nátěr tvrdý voskový olej OSMO mat 3062
Specifikace:: český výrobek
komoda06
Možnost konfigurace Vyrábíme v Česku

Proč to zabere nějaký čas?

Celková doba výroby se pohybuje kolem 4-6 týdnů. Nabízíme téměř neomezenou možnost konfigurace každého výrobku od druhu dřeva, velikosti, povrchové úpravy, nátěru. Proto nábytek neskladujeme, ale vyrábíme vždy na konkrétní objednanou konfiguraci. Skladem si držíme vysušené dřevo a většinu kovových komponentů. Vaše objednávka jde do výroby ihned po jejím přijetí a nikde se nezdržuje. Pokud na výrobu spěcháte, prosíme, kontaktujte nás.

Těšíme se na výrobu vašeho nového nábytku. Tým Majstrštychu.

Masivní dubový nebo jasanový materiál

Komodu vyrábíme z masivního dubového nebo jasanového dřeva. Dub i jasan jsou velmi odolné dřeviny s nenahraditelnou přirozenou strukturou a je tím nejlepším, co můžete doma mít. Při správném zacházení vám naše masivní deska vydrží celý život. Pro zvýraznění struktury dřeva doporučujeme zvolit kartáčovanou úpravu povrchu, která desce dodá na dotek velmi příjemný "plastický" povrch. Desky jsou natřeny dvěma vrstvami tvrdého voskového oleje OSMO, který dřevo výborně chrání proti běžnému poškození a nechává dřevo přirozeně dýchat. 

Více o typech dřevěných desek, jejich sukovitosti, povrchové úpravě a odstínů oleje.

Více o údržbě desek jídelních stolů.

Kovová podnož a spojení se dřevem

Kovové nohy jsou svařeny z ocelového profilu 80x80mm. Kovové nohy jsou lakovány práškovým lakem tzv. komaxitovou úpravou v průmyslové lakovně.

Rodný list /Certifikát pravosti

Každý kus našeho nábytku je s velkou péčí vyrobený originál. Ke každému výrobku je vystaven "Rodný list" s důležitými informacemi k montáži a způsobem péče tak, aby vám nábytek sloužil celý život.

Kupujete 100% český, ručně vyráběný nábytek z Moravského krasu. Obdivujeme českou přírodu, ctíme tradice a tyto hodnoty promítáme do našich výrobků, jejichž dřevo pochází z našich lesů. Jedním z našich velkých koníčků je pozorování ptáků ve volné přírodě, a tak asi není velkým překvapením, že jsme naše výrobky pojmenovali právě po zástupcích ptačí říše. 

Zpět do obchodu