Ke všem jídelním stolům zdarma čistící sprej!

Komoda s vinotékou

44 500 Kč 36 777 Kč bez DPH
Dodání do 3-6 týdnů Dodání do 3-6 týdnů Zvolte variantu
Typ a sukovitost dřeva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Odstín nátěru dřeva

Představujeme masivní dubovou komodu s unikátním prvkem – integrovaným prostorem pro vinotéku či cokoliv jiného. Tento nádherný kus nábytku je ztělesněním industriálního stylu, který se prolíná napříč interiérem společně s dalšími kousky z kolekce, jako je jídelní stůl Orel,  konferenční stolek Orlík či TV stolek Orlosup. Jeho kovové nohy tvoří pevnou základnu z ocelových L profilů, která podpírá celou konstrukci vyrobenou z pořádného masivního dřeva.

Tato komoda je skvělým spojením funkčnosti a designu. V horní části najdete čtyři prostorné zásuvky, které nabízejí dostatek úložného prostoru. Ve spodní části komody, po stranách, se nacházejí dvě skříňky, z nichž každá je vybavena praktickou policí pro uspořádání a organizaci věcí. Středová část komody je vyhrazena pro vinotéku, což dodává celému kusu nábytku luxusní a zároveň funkční charakter.

#SHOW_MORE#

Pro dokonalé zdůraznění industriálního stylu jsou všechny zásuvky a skříňky vybaveny výraznými stylovými úchytkami, které přinášejí nejen vizuální estetiku, ale také pohodlnou manipulaci. Pokud však preferujete minimalistický design bez ruček, máme pro vás alternativu. Komodu je také možné vybavit bezúchytovým systémem "tip-on", který umožňuje otevírání zásuvek a skříněk jednoduchým a jemným poklepem.

Komoda je vyrobena z masivního dubového dřeva, a pokud si přejete, může být vyráběna také z jasanu nebo jiné dřeviny podle vašich preferencí. Industriální design je zdůrazněn elegantním kovovým profilem umístěným v dolní části komody, což přidává na výraznosti a vizuálním dojmu.Komoda je navržena v základním rozměru, který naleznete v naší galerii. Jsme však flexibilní a můžeme upravit rozměry dle vašich požadavků a dispozic vašeho prostoru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masivní dubový nebo jasanový materiál

Komodu vyrábíme z masivního dubového nebo jasanového dřeva. Dub i jasan jsou velmi odolné dřeviny s nenahraditelnou přirozenou strukturou a je tím nejlepším, co můžete doma mít. Při správném zacházení vám naše masivní deska vydrží celý život. Pro zvýraznění struktury dřeva doporučujeme zvolit kartáčovanou úpravu povrchu, která desce dodá na dotek velmi příjemný "plastický" povrch. Desky jsou natřeny dvěma vrstvami tvrdého voskového oleje OSMO, který dřevo výborně chrání proti běžnému poškození a nechává dřevo přirozeně dýchat. 

Více o typech dřevěných desek, jejich sukovitosti, povrchové úpravě a odstínů oleje.

Více o údržbě desek jídelních stolů.

Kovová podnož a spojení se dřevem

Kovové nohy jsou svařeny z ocelového profilu 80x80mm. Kovové nohy jsou lakovány práškovým lakem tzv. komaxitovou úpravou v průmyslové lakovně.

Rodný list /Certifikát pravosti

Každý kus našeho nábytku je s velkou péčí vyrobený originál. Ke každému výrobku je vystaven "Rodný list" s důležitými informacemi k montáži a způsobem péče tak, aby vám nábytek sloužil celý život.

Kupujete 100% český, ručně vyráběný nábytek z Moravského krasu. Obdivujeme českou přírodu, ctíme tradice a tyto hodnoty promítáme do našich výrobků, jejichž dřevo pochází z našich lesů. Jedním z našich velkých koníčků je pozorování ptáků ve volné přírodě, a tak asi není velkým překvapením, že jsme naše výrobky pojmenovali právě po zástupcích ptačí říše. 

 

Potřebujete poradit?

Typ a sukovitost dřeva

Dub sukovitý / rustikální
Jedná se o dubovou desku, v níž je větší množství suků, případně praskliny. Deska působí velmi přirozeně. Větší suky a praskliny jsou tmeleny tmavým tmelem.

Dub s menším množstvím suků
Vybíráme dřevo s menší množstvím suků, ve dřevě však mohou být malá očka a suky, které mohou být tmeleny světlým nebo tmavým tmelem.

Jasan
Výrazné letokruhy vytvářejí krásnou originální kresbu. Tvrdostí se vyrovná dubu, jeho dřevo obsahuje výrazně méně suků.

Odstín nátěru dřeva

Bezbarvý mat 3062 - dřevo po jeho aplikaci jemně zežloutne, na jeho povrchu není patrný žádný film, působí přirozeně.

Bezbarvý hedvábný polomat 3032 - olej způsobí tzv "mokrý efekt", dřevo po jeho aplikace lehce zezlátne. Na povrchu je patrný lehce lesklý film.

Natural Effekt mat 3041 - olej je vhodný pro uchování původního světlého odstínu dřeva s lehounce bílým nádechem

Mořidla

Dřevěný povrch je tónován mořidlem, které je rozleštěno, zůstane zachována kresba dřeva. Aplikuje se 1x vrstva mořidla dle výběru a 2x vrstva bezbarvý mat 3062.

Povrchová úprava dřeva

Hladký povrch
Deska je vybroušená a hladká. Hladký povrch je vhodný, pokud nechceme zdůrazňovat strukturu dřeva. Je ideální pro pracovní stoly, nebo psaní domácích úkolů.

Kartáčovaný povrch
Speciální finální úprava desky pomocí kartáčovací brusky. Dochází k tzv. vykartáčování měkčích vláken mladšího dřeva, tvrdší vlákna naopak zůstanou. Touto úpravou můžeme dosáhnout prokreslenějšího povrchu a vytvořit na dřevě hezkou strukturu.

Doplňkové parametry

Kategorie: TV stolky a komody z masivu
Hmotnost:: 80 kg
Montáž:: TV stolek je dodáván složený, v ceně je montáž na místě.
Zobrazený produkt: Délka 180cm, nátěr tvrdý voskový olej OSMO mat 3062
Specifikace:: český výrobek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: